RPG volně založené podle Anime Pokémon
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Začátek

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
avatar

Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 12:47

Alexei Rees

Alexei měl jasno. Samozřejmě si prošel informace o všech Pokémonech, co tu byli, ale věděl, co si vybere. Rozhodně to bude squirtle. Chtěl už ho když začínal svojí první Pokémonovou cestu, ale tehdy to nevyšlo, tak to vyjde teď. Navíc už měli v týmu 2 ohnivé a travního, takže alespoň 1 vodní se hodil. Počkal, co vyberou ostatní a pak si vytáhl si Pokéball se squirtlem.

Profesorka Roeblingová

"No vida... to bylo snažší než jsem čekala... profesionálové se nezapřou." řekla a podívala se dveřmi ven do místnosti s bazénem. "No, až to tu doděláme, tak můžete v laboratoři strávit zbytek cesty, je tu hodně pokémonů, kteří by vás mohli zajímat... navíc nejspíš budete chtít seznámit se se svými partnery... ale to bude muset ještě chvíli počkat." řekla. Ukázala na pár židlí, které stály kolem, ale vyrušilo jí, jak se dveře pootevřely, když něco strčilo hlavu dovnitř. Byl to malý eevee. Profesorka se usmála. "Teď se to nehodí, běž si hrát." řekla, počkala až zaleze a pak dveře raději zavřela.
"Dobrá... takže... aha jistě, už vím. Naše Ostrovní liga se asi dost liší od těch, na které jste zvyklí... předně, my nemáme žádné stadiony... ne v klasickém slova smyslu. Nemáme budovy, kde jeden člověk celé dny čeká, až ho někdo přijde vyzvat. Naši "trenéři stadionů" jsou lidé, kteří zkoumají Pokémony, každý má nějakou specializaci... někdo se může specializovat na Pokémony vodní, někdo třeba na ty rychlé... a někdo třeba na ty bezpohlavní... mnoho z nich má silné a vyrovnané týmy... na ostrově se jich pohybuje větší množství. Vašim úkolem, pokud se budete chtít dostat do Ostrovní ligy, bude porazit jich nejméně 10... předtím je ale budete muset najít... někteří z nich totiž rádi cestují... jiní se zdržují v jisté oblasti... ale nikdo z nich nemá poblíž obrovskou ceduli s nápisem "stadion tudy" nebo tak něco..." řekla. Ukázala na obrazovku, kde se ukázala červená trasa, která vedla různě po ostrově. "Toto je například pozice našeho experta na dračí pokémony za posledních 7 měsíců..." řekla. Trasa opravdu vedla ze západu na východ, z východu na jih, z jihu na velké jezero... a vše poměrně rovné, skoro jako vzdušnou čarou.
"Jistě to bude velice obtížné... ale pro takové zkušené trenéry to jistě bude zvládnutelné... ale jistě máte mnoho vlastních otázek..." řekla
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://projectrebirth.forumczech.com
Eshen
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 12:58

Vance Rayn

Ano..profesionálové se nezapřeli..což se právě nedalo úplně říct o místní lize, protože nemít stadiony.. to přišlo Vanceovi právě zatraceně neprofesionální. Takže nejen, že musí takového trenéra porazit, což samo o sobě asi nebude to nejjednodušší na světě, už jen proto, že jestli používali mix typů, tak v tom bude hodně plánování...taky je budou první muset najít.
Vance zabil první pochyby a nepříjemné pocity. Jasně, možná to u desátého bude zatracená otrava, ale znělo to jako docela parádní dobrodružství! Snad se nebudou muset mockrát vracet, ale... alespoň potkají o to více pokemonů! To znělo velmi, velmi..jako nová věc, a tak se Vance těšil. S úsměvem zatím schoval pokeball s Treeckem. Seznámí se, až budou všechny otázky zažehnány. On zatím nic neříkal.. nic nepotřeboval říkat.. a zrovna mě vůbec žádná otázka nenapadá.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
PP
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 15:25

Rika Hearst

A tak si všichni vybrali svého startera. Vzhledem k tomu,že byli čtyři byla 100% šance, že minimálně dva z nich budou mít startera stejného typu...no a těmi dvěma byli právě Rika s Jimmym. Když jim profesorka řekla, že zbytek cesty mohou strávit u toho bazénu a jeho okolí a zkoumat místní pokemony, Rika se jakoby úplně rozzářila nadšením. Poté profesorka ukázala směrem na pár židlí. Rika si tedy na jednu z nich sedla. V tom do místnosti nakoukl malý Eevee, což Rice na tváři vykouzlilo výraz...no...jak jen to popsat...Rika už hodně dlouhou dobu chtěla Eeveeho, byl nehorázně cute a časem se z něj mohl stát Espeon, jeden z jejích nejoblíbenějších pokemonů. Měla hodně ráda i jiné Eeveeluce, ale Espeon byl prostě best. Jen nikdy na žádného divokého Eevee nenarazila, což bylo sad. Takže si asi musíte představit její výraz, když se jeden takový Eevee objevil v jejím zorném poli. Netrvalo to ale dlouho, protože ho profesorka zahnala. Místo toho jim začala vysvětlovat informace ohledně ligy. Rika pozvedla jedno obočí. Vážně museli "trenéry stadionů" hledat po celém ostrově? A ještě jich museli porazit alespoň deset? TF prostě. Pak si nad tím jen povzdychla a pokrčila rameny. "Pořád to bude snazší, než hledat mýho tátu." poznamenala. I tak se jí tenhle originální nápad, že gym leadeři nejsou pořád na jednom místě líbila. Dávalo jim to takovou tu volnost dělat si, co chtěli a nemuset trčet pořád v jednom městě. "Mám otázku! Když chytím sedmého atd pokemona, přesune se k Vám nebo k profesoru Elmovi?"

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 16:37

Jimmy Storm

Další nával informací ho upřímně zaskočil. Tohle doopravdy nečekal. Oni měli hledat hlavní trenéry? A ještě k tomu jich bylo víc jak v Kanto lize. No, popravdě tenhle nápad byl vskutku hodně originální. Sice to hodně kazilo plány na sběr informací, protože obvykle se dali získat nějaké ty drby ve městě, kde stadion byl. Takhle budou muset hledat a zkoušet získat informace jinde. Ale to se snad nějak vsákne. Popravdě se na to těšil, protože tohle jim umožní prozkoumat ostrov mnohem víc dopodrobna.
"Jak je to s pokecentry? Jsou nějak rozmístěné?" zeptal se ze zvědavosti. Byl opravdu nerad, když měl pokemony zraněné. Jakože, zvládl jim ošetřit nějaké základní zranění, ale vždycky byl raději, když je svěřil trénované sestře Joy.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://arpg.cz
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
avatar

Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 17:19

"To jsou všechno výborné otázky. Takže... pokémonová střediska u nás samozřejmě fungují... najdete je v každém městě, tak kde nejsou střediska, tak najdete aspoň stanice, kam vložíte Pokébally a budou přemístěny do nejbližšího střediska." řekla na první otázku.
"Všichni další Pokémoni, které získáte, budou přemístěni ke mě, profesorové Oak i Elm mají jistě mnoho vlastní práce. Ale nebojte se, až tu skončíte, tak si můžete samozřejmě všechny Pokémony nechat a klidně je převést k profesorům ve vašem regionu." dopověděla.
"Ještě má někdo nějakou otázku?" zeptala se
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://projectrebirth.forumczech.com
Eshen
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 17:28

Vance Rayn

No, centra prý fungovala normálně, alespoň tak... a když se tak Vance rozhlédl, by jsi jistý, že až chytí nějaké pokemony, co nepůjdou do týmu, tady se budou mít určitě skvěle. A protože se nechtěl otevřeně zeptat na to, kolik je paní profesorce let a co vlastně má na práci dnes večer, jen odkýval hlavou ze strany na stranu jako znamení, že už žádné otázky nemá. On teda ani na začátku žádné neměl, ale každý v jejich skupině musí být kreativní v oboru konverzace, že!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
PP
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 19:10

Rika Hearst

Ach..takže její pokemoni, které zrovna nebude vláčet s sebou budou tady na té úžasné lodi. Jo, to bylo fajn. Hlavně, že si je pak mohla přenést k profesoru Elmovi. Na otázku, jestli má nějaké další otázky zavrtěla hlavou. Pak se ale zarazila. "Dostaneme i nový pokedex nebo tak něco?" zeptala se. "A mapu či průvodce(jakože knížku)?" dodala ještě.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 19:17

Jimmy Storm

Rika se zeptala na další důležité otázky, které Jimmyho též zajímali, takže počkal, jaké odpovědi dostane. Co se týkalo pokedexu... byl zvyklý na ten svůj, ale asi by se hodila nějaká ta aktuálnější verze. A minimálně mapa by se hodila taky. Nemohl skočit k rivalově mamce pro mapu, takže snad nějakou měla profesorka. Během toho pozoroval okolní pokemony. Minimálně Eeveeho by jednoho chtěl.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://arpg.cz
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
avatar

Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 19:47

Profesorka se zasmála zvonivým smíchem. "Vidíte, já bych zapomněla na to nejdůležitější... tedy... skoro..." řekla a došla ke skříňce. Otevřela jí a vyndala z ní 4 přístroje na pásce, které připomínali trochu větší hodinky. "Tohle je vše co budete potřebovat. Funguje to jako pokédex... mapa, rádio... v případě největší nouze to můžete použít k přivolání pomoci." řekla.
"Jen je neztraťte... fungují také jako identifikátory..." dořekla ještě.
Pak se zamyslela. "Mám dojem, jako kdybych zapomněla na něco důležitého... co to jen mohlo být... hmmm..." zamyslela se...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://projectrebirth.forumczech.com
Eshen
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 19:58

Vance Rayn

Chopil se svých nových hodinek/Pokédexu/mapy...! Vypadalo to cool, nebylo to staromódní, jako tahat sebou velkou nepraktickou destičku a vůbec, celé to bylo dost dobře..přinejmenším vypadající. Ale hej, asi ani ta loď nebyla náhodnou chvíli funkční kocábkou, tak věřil v kvalitu ostrovního inženýrství. Snad to všechno pojede...jako hodinky. Pardon.
Každopádně, pak se jejich profesorka dala do těžkého identifikování, mezitímco Vance si dával novou hračku na své místo..kdekoli, kde to bylo. Na ruce? Asi.. no, a čekal, co ještě z profesorky vypadne. Celou dobu se culil, protože se fakt těšil, až to celé začne!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
PP
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 20:05

Rika Hearst

Profesorka jí odpověděla kladně. Dokonce se zdálo, že kdyby na to neupozornila, tak by šli bez Dextera a mapy. Začínala se bát o profesionálnost tohohle všeho. Mezitím, co si nandávala ty cool hodinky, kterým prostě bude říkat Dexter, profesorka přemýšlela nad další věcí, na kterou zapomněla. Rika se zamyslela taky a kupodivu ani ne moc dlouho. "A co pokebally?" zeptala se. Třeba právě tohle bylo ono.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 21:37

Jimmy Storm

Tak tohle zařízení vypadalo naprosto super. Všechno integrované v jednom, to se opravdu vyplatilo. Jaképak tahání deseti věcí, takhle to stačilo. Připnul si ho na ruku a okamžitě ho začal zkoumat. Byl zvědav na mapu ostrova. Sice netušil, kde se vylodí, ale chtěl mít trochu přehled. Jo, pár pokeballů by bral, cash momentálně moc neměl.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://arpg.cz
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
avatar

Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 22:05

Profesorka vybuchla smíchy. "Věřili byste tomu? Strávila jsem 3 roky tím, abych všechno naplánovala do nejmenších detailů a pak bych vám nedala pokébally... to jsem celá já." řekla a otevřela další přihrádku. "Takže to máme tady 5.... a 5... a 5... a 5...." odpočítávala pokébally jak vám je podávala. "Dobrá... co se týka toho ostatního, tak tady máte ještě nějaké základní léčivo pro své pokémony... můžete si ho doplnit v každém poké centru... co se týče dalších Pokéballů, tak v každém městě najdete někoho, kdo vám rád nějaké poskytne výměnou za nějakou pomoc... samozřejmě si je můžete koupit, ale uvědomujeme si, že být Pokémonovým trenérem je drahá sranda... takže tímhle způsobem můžete získat Pokébally a někdo další získá vaší pomoc. Jo a v každém Pokécentru je pračka, dostupná pro trenéry..." dořekla. Trenér s sebou nemohl přeci jen nosit dost prádla na rok... a někde si prát musel... leda by chtěl projít několik regionů v jednom oblečení... což bylo dost nechutné...
"Pokud máte další otázky sem s nimi... pokud ne, tak se můžete jít seznámit se svými Pokémony... cesta na ostrov bude ještě chvíli trvat..." řekla
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://projectrebirth.forumczech.com
Eshen
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 22:18

Vance Rayn

Heh...věřil... protože na ně totálně taky zapomněl. Takže se jen tak ušklíbl, mezitím co uvnitř v jeho mysli facepalmoval tak prudce a rázně, jak jen to šlo, a s tím ušklíbnutím převzal svoje pokebally. Chtěl být dobrým trenérem Pokemonů, a byl by schopný zapomenout.. no, dlouhou cestou ty Pokemony. To by byla pro jeho sny docela rána do rozpočtu. A mluvíc o rozpočtu, do toho se pustila i paní Profesorka. bylo hezké, že tady tak mysleli na trenéry, co se narodili do ne tak šťastných rodin. Třeba tu dokáže něco hezky našetřit a dovést domů. To by bylo super.
"Nemám nic." odpověděl jen profesorce, když se ptala. Ono to tak bylo celou dobu, ale hej.. alespoň ukázal, že taky umí mluvit. No.. pozitivní část toho, pořád se usmíval. Dobrá nálada ho určitě ještě nepřešla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
PP
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 22:34

Rika Hearst

Rika se musela potěšeně ušklíbnout, když se dozvěděla, že má pravdu a opravdu se jednalo o pokebally. Zároveň jim také řekla zajímavý způsob, kde sehnat další. Celé tohle dobrodružství znělo zajímavě a úplně odlišně od toho, co Rika znala. A právě to se jí na tom dost líbilo. Bylo to vzrušující. Rika si tedy od profesorky převzala nějaké léčivo a pět prázdných pokeballů. Bude těžké si zvyknout, že jsou prázdné a v tom plném je Charmander místo Typhla a ostatních. Všechno si to tedy zabalila. Na otázku, jestli mají ještě nějaké dotazy zavrtěla hlavou. Už jí opravdu nic nenapadlo. Z to se těšila, až pozná ty neznáme pokemony na téhle lodi a hlavně se seznámí se svým Charmanderem

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 22:46

Jimmy Storm

Jimmy si převzal vybavení, které pro ně profesorka měla. Byla to ideální výbava začátečníka. Takže si pokebally připnul na opasek a vzal si pokeball s Torchicem. Byl na něj zvědavý. Musel si o něm zjistit, co možná nejvíce informací. Takže poodstoupil od svých kolegů a vypustil svého nového partnera z pokeballu ven. Hned jak byl venku, ukázal si na něj novým pokedexem, aby mu dal informace, které potřeboval. Pak se mu začal představovat a tak. Zároveň začal vymýšlet vhodnou přezdívku.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://arpg.cz
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
avatar

Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 23:06

Alexei Rees

Alexei si převzal své věci taky. Profesorka už je nechala jít k bazénu. Bylo na čase se seznámit. Alexei tedy vytáhl pokéball a vypustil svého nového želvího společníka ven.
"Nazdárek. Já jsem Alexei... ale většina kamarádů mi říká Alex... je to kratší... a vypadá to, že budem tým, co ty na to?" řekl a vylovil z batohu speciální jídlo pro Pokémony, které si přivezl. To mu hned nabídl, aby si želvího pokémona získal. Pokémon se na jídlo podíval trochu nedůvěřivě, ale pak ho chytil mezi ruce a začal ho kousat. Vypadal u toho spokojeně. "No, paráda! Takže to beru jako souhlas." řekl Alexeia zvedl ruku. Squirtle ho následoval. Zřejmě si padli do oka...
"Můžeš si zaplavat jestli chceš..." řekl. Squrtlovi se to zřejmě líbilo, protože ihned skočil do bazénu.
Alexei se podíval jak to jde ostatním...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://projectrebirth.forumczech.com
Eshen
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 23:19

Vance Rayn

A tak se tedy vydali zpět k tomu místu, kde byl ten bazén a všechno. Vance sám se nemohl dočkat, až se seznámí se svým novým kolegou, až se pustí do společného dobrodružství, až se seznámí i s těmi ostatními, co si vybrali ostatní, a tak. Nikdo z nich si nevybral Chikoritu. Byla to chyba! Chikorita byla výborným pokemonem.. Vanceovi vždycky přišlo, že se travní pokémoni vybírají na začátku nejméně, a tady to vypadalo, jako že pravidlo platí. On to považoval za chybu. Vždyť byli přece tak spolehliví!
Vypustil svého nového kamaráda z pokeballu. Ten vypadal zvědavě na to, co se děje, a kritickým velkým okem prohlížel svého nového trenéra. Ten na nic nečekal a sám vytáhl nějakou tu pochoutku, co u sebe měl. Treecko na nic nečekal, vzal si jí a spokojeně začal uždibovat. Když douždiboval, a Vance si byl jistý, že byla i pro Riku šance seznámit se se svým pokemonem, vydal se za ní...případně za ostatními, jestli se pořád drželi v nějaké jakžtakž skupině. Treecka vzal s sebou - poslušně, a s další dobrotou mu vylezl na rameno, a odtamtud teď koukal na svět.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
PP
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Thu Aug 18 2016, 23:45

Rika Hearst

A tak konečně mohli zpět k bazénu a tak podobně. Tam si Rika dřepla na bobek, jednou rukou si objala kolena a druhou vypustila svého nového kamaráda. Nechala ho rozkoukat se a s úsměvem ho sledovala. Charmander se pak zvědavě podíval na Riku. "Ahoj, Charmy." promluvila k němu. "Můžu ti tak říkat?" zeptala se ho. Charmander jen udělal své Chaar, ale přikývl u toho, což Rice na tváři vykouzlilo ještě širší úsměv. "Já jsem Rika. Budeme parťáci?" zeptala se ho na další otázku. Charmy naklonil zkoumavě hlavu na stranu a pak zvesela přikývl s opravdu vesele znějícím Chaar. Byl hrozně cute. "Super. Dáš si něco dobrého?" položila další otázku a ze své ledvinky vytáhla pokemoní pamlsek, který mu podala. Charmy si od ní s veselým výrazem pamlsek vzal a pustil se do něj. Pak udělal pár kroků blíž k Rice a zvedl své malé ručičky s dalším Chaar. Rika mu položila dlaň na hlavu a něžně ho po ní začala hladit, což se Charmymu očividně líbilo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Fri Aug 19 2016, 22:14

Jimmy Storm

No, Jimmy rozhodně nebral Torchica přímo k bazénu. Přeci jen, ohnivý typ a hned ho brát do vody, to nenavázalo úplně nejlepší přátelské vztahy. Vybral si tam nějaký zatravněný plácek a sedl si. Pak z pokeballu vypustil Torchica. Ten roztomile povyskočil, když ho uviděl a zapištěl tak, jak pištěl Torchic. Jimmy se usmál a vylovil z batohu nějaké ty pochoutky pro menší pokemony. Ale zatím mu to nedával. "Ahoj, já jsem Jimmy," představil se mu a na to se mu dostalo pokývání jako odpovědi. Pak se zamyslel, jak by mu mohl říkat. Většinou ho přezdívka napadla hned, ale teď nějak neměl nápad. No, to domyslí později. Následně nabídl jídlo Torchicovi a začal si s ním hrát. Torchic se zatím zdál nadšený z toho, že měl nového kamaráda. A upřímně, Jimmy se mu nedivil, přeci jen kdo by chtěl být furt zavřený v pokeballu.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://arpg.cz
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
avatar

Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Fri Aug 19 2016, 23:48

Profesorka přišla blíž.
"Vypadá to, že si rozumíte. To je dobře. Někdy dokážou být pokémoni pěkně tvrdohlaví... stejně jako lidé." řekla a usmála se. Pak se zamyslela a podívala se po své laboratoři.
"Už se těším, až mi sem díky vám přibydou nějací Pokémoni. Zatím tu mám většinu jen divokých, kteří potřebovali mojí pomoc... někteří příliš mladí aby se dokázali starat sami o sebe, jiní zranění či nemocní..." řekla.
"No, nicméně bysme měli být brzo na ostrově... a pak uvidíte na vlastní oči co vás čeká." řekla.

Alexei Rees

Alexei chvíli čekal, než se jeho želvička opět vynoří z vody. Pak mu naznačil, aby připlaval blíž. Vytáhl ho z vody a postavil ho na zem. "Měl bych ti nějak říkat... ale jak? Hádám, že "Želvička" je moc popisné... hmm... na něco přijdu..." řekl a podíval se po ostatních. "Nějaké nápady?" zeptal se
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://projectrebirth.forumczech.com
Eshen
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sat Aug 20 2016, 00:03

Vance Rayn

Tvrdohlavého pokemona, co by si s Vancem nějak extrémně neseděl, si ve své původní partě nepamatoval. zato si pamatoval jednoho zatraceně.. zpomaleného. Než si Magcargo uvědomil, že už není jen tak volný a že má nějakého trenéra, trvalo to pár dní. Inu, co se dalo dělat.. pak byl důležitou součástkou týmu jako všichni ostatní! Alexeiovi už chtěl nabídnout nějaké jméno, ale to si pak rychle rozmyslel kvůli problémům jazykové bariéry a raději zůstal kolem tohoto problému ticho. Spíš došel tedy k té Rice.
"Vypadá to, že si s Charmym budete rozumět, eh?" zeptal se s úsměvem - nebyl dost daleko na to, aby novou Charmanderovu přezdívku neslyšel. Podíval se na Treecka na svém rameni. "Podívej.. tohle je Rika, a její Charmy. Zapamatuj si je." řekl Vance s úsměvem a natáhl ruku, po které Treecko vylezl až na dlaň, aby se dostal k Rice blíž a mohl si ji prohlédnout..stejně, jako Charmyho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
PP
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sat Aug 20 2016, 00:27

Rika Hearst

Rika tam tak s úsměvem hladila svého Charmandera, když se Alexei zeptal na nápady na jméno pro jeho Squirtla. Rika se na něj na chvilku zadívala. "Blue." navrhla. Neměla ale moc času dívat se na Squirtla, protože najednou přestala cítit pod rukou Charmyho. Začala ho hledat kolem sebe a našla ho, jak se jí dobývá do tašky. Musela se nad tím uchechtnout a vytáhla mu z ní další dobrotu. Charmy se tvářil spokojeně. To už k ní došel Vance. "Myslím, že jo. Vy už také vypadáte sehraně." odvětila na jeho slova. "Ahoj, Treecko." usmála se na něj. Pak se podívala na Charmyho, který se jí tak na půl schovával za nohou a zvědavě si Vance s Treeckem prohlížel. "Charmy, tohle je Vance a Treecko. Budou cestovat s námi." představila je a Charmy pak opatrně zpoza ní vylezl a dál si je zvědavě prohlížel, dokud neudělal radostné Chaar! se zvednutými packami.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
avatar

Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sat Aug 20 2016, 12:49

Alexei Rees

"Blue? Hmmm... to není úplně špatný... popřemýšlím nad tím..." řekl. To bylo všechno co stihl říct, protože v tu chvíli kolem opět problěm ten malý Eevee, co předtím nakukoval do pracovny a za ním běžela skupina podivně vypadajících pokémonů, co vypadali jako železní broukopsi. Eevee se propletl mezi vámi a všichni ti pokémoni za ním, přímo přes všechny, kteřé jim stáli v cestě. Alexei stihl uskočit stranou. Squirtle se zatáhl do krunýře a nechal je, ať proběhnou kolem něj což většina také udělala, ale jeden byl dost neopatrný aby do něj vrazil. Podobně se hnali i přes ostatní...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://projectrebirth.forumczech.com
Eshen
Trenér
Trenér
avatar

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Sat Aug 20 2016, 13:18

Vance Rayn

Vance se usmíval, když se tak tam hezky představovali. "To jo.. oba se už těšíme, až se dáme na dobrodružství." Vypadalo to, že společná cesta bude zábavná.. no, až teď si uvědomil Vance, že vlastně v Rice bude proti typové nevýhodě takhle zezačátku. To bude muset napravit, jestli někdy budou chtít mít nějaký ten hezký, vyrovnaný zápas! každopádně, na Charmanedorovo zabručení i Treecko, odpověděl. Treekoo! ozval se, a taky zvednul přední končetiny, aby teda jako naznačil, že přichází v míru. No, pak Vance slyšel nějakou rumáž za ním, a tak se otočil. Řítila se tím směrem spousta železných hlav. Vance na nic nečekal a rychle uskočil stranou.. až pak si všiml, že je všechny vede ten Eevee. Taky nečekal, a jestli se mu uskočit povedlo, vytáhl pokedex a namířil s ním na neznámé železné hlavy. Vypadali docela hustě..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Project Rebirth :: Herní zázemí :: Herní svět-
Přejdi na: