Project Rebirth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG volně založené podle Anime Pokémon
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Město

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Město Empty
PříspěvekPředmět: Město   Město I_icon_minitimeFri Nov 16 2012, 09:10

Zelené město je větší město, které je už od pohledu zcela jiné, než normální města. Ulice jsou lemované stromky, ve městě je několik parků, některé domy jsou obrostlé břečťanem či jinými popínavými rostlinami. Nachází se zde také pokémonové centrum a 1. stadion zdejší Ligy. Ve městě žije poměrně dost lidí.
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hanako Chōseki
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hanako Chōseki


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 23. 11. 12
Age : 27
Location : Ústecký kraj

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeThu Dec 13 2012, 16:34

Hanako Chōseki
<< Route 2

Myslíte, že je ještě stále naštvaný? Zeptala jsem se svým pokémonů těsně před vstupem do města po tom, co jsem se dobrých 5 minut dívala za sebe na cestu a přemýšlela nad tím, kde se právě courá Mao a zda mě chce ještě vůbec vidět. Beztak mu na mě nezáleží, ani si na nás nevzpomněl určitě. Pomyslela jsem si smutně, protože ačkoliv jsem věděla, že nepatřím mezi ty, které by chtěl mít člověk delší dobu na krku, přála jsem si, aby Mao byl jiný, no očividně... Však já ho potom najdu, ať chce nebo ne! Zašklebila jsem se a chvilku bloudila sem a tam po městě, zjišťovala, co všechno pěkného tu mají a přitom obdivovala se svou cibulkou a úchylákem zdejší krajinu, která byla vskutku něco překrásného. Najednou mi do oka padlo jisté místo, kam jsem se rozeběhla se svou Caterpie a Bulbasaurem, kteří chudáci nechápali prvně, jestli je chci zabít nebo mi zase hráblo, ale nakonec sebou oba natěšeně cuknuli a nemohli se dočkat toho, až dorazíme na místo určení...

>> Parky ( Hanako & spol )
Návrat nahoru Goto down
Mike
Trenér
Trenér
Mike


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 18. 11. 12
Age : 31

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeWed Dec 26 2012, 23:36

Mao

Prechádzal pomaly po meste a s neutrálnym pohľadom pozoroval budovy okolo. Kde by asi tak mohla byť Hanako? prebehlo mu hlavou. Ale hneď tú myšlienku zahnal... bude lepšie ak sa ňou nebude zaoberať.
Popravde, nevedel čo v tomto meste má čakať, ani si nebol istý či tu je Gym alebo nie. Ale rozhodol sa ísť tam, kde by mala byť prvá zastávka každého trénera... trocha mu k tomu dopomohli značky inak by sa stratil... do Pokemonového strediska.

>>> Pokecenter
Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hebi


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 25. 11. 12

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeFri Dec 28 2012, 21:59

Rachel "Hebi" Allene

<< Route 2
Konečně se před nimi objevilo město, a proto dívka ještě zrychlila. Brzy se objevila v centru města a jediné co teď dívku zajímalo bylo to kde je pokécentrum, a proto rychle procházela ulicemi, aby ho co nejdříve našla. Zda ho hledají sní Jimmy i Wally jí nijak moc nezajímalo. Až konečně! Dívka se zastavila před budou, ale jen na chvíli. Hned na to do ní vstoupila..
>>Pokécentrum
Návrat nahoru Goto down
Mike
Trenér
Trenér
Mike


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 18. 11. 12
Age : 31

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeWed Jan 02 2013, 00:53

>> Poke centrum

Mao

Mao nevidel teda žiadne nevýhody, a tak sa rýchlo zapísal, zobral Pokemonov od Joy ale vtedy ho už Hanako tiahla preć z Poke centra... Hej, kam to sakra ideme...? protestoval, ledva si totiž stihol uložiť Pokebally späť k sebe...
Keď došli teda do nejakej tej odľahlejšej lokácie, Mao venoval Hanako pohľad typu "A teraz čo?". Nedokázal si predstaviť čo chce robiť, jediné čo ho napadlo bolo že by mohli ísť hľadať nejakých Pokemonov, ale či sa to na tu hodinu oplatilo... Keď sa k nemu približovala a červenala, tak Mao tiež začínal červenať, lebo sa mu hneď v mozgu hned vynorilo niekoľko možností čo by mohla chciet ked sa tak červenala...
Každopádne jej prosbu čakal asi ako poslednú zo všetkých prosieb sveta. Pozeral na ňu a nadvihol ľavé obočie. Jeho mozog spracovával informáciu... a on to stále nechápal. Nechápal odkiaľ toto prišlo, ako ju to vôbec napadlo. Prišlo mu to ako najrandomnejšia vec čo mohla byť...
Eeh... Čože? spýtal sa jej štýlom "dafuq are you talking about?". Prečo by si... čo... eh...? totálne to nechápal a čakal od nej nejaké racionálne vysvetlenie.
Návrat nahoru Goto down
Hanako Chōseki
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hanako Chōseki


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 23. 11. 12
Age : 27
Location : Ústecký kraj

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeWed Jan 02 2013, 01:12

Hanako Chōseki

Jen mě to tak napadlo, ne že bych nějak, ale prostě to, uhm... Bylo jasné, že nevím, o čem mluvím, protože moje mysl byla příliš zaměstnaná tím se červenat, takže neměla čas se zabývat něčím jako je přemýšlení nad racionálními věcmi. Já jsem jen chtěla... Šeptla jsem, ale můj hlas se změnil, nekoktala jsem, no spíše to bylo něco zármutkem a zklamáním. To je nejspíš... jedno, myslím.. Důvod toho, proč jsem s Maem chtěla tancovat, ze mě prostě nevyšel, no za to jsem odstoupila pár centimetrů a ještě několik minut se deprimovaně dívala do země, přičemž se snažila trochu znormalizovat, sic to šlo horko těžko, Naoki starostlivě přišel o kousek blíž a vyčítavě se podíval na Maa...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Trenér
Trenér
Mike


Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 18. 11. 12
Age : 31

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeThu Jan 03 2013, 21:13

Mao

Stále na ňu iba zmätene pozeral. Ehm... ok... predtým som si myslel že ťa nechápem, teraz ťa nechápem už absolutne. priznal. Nechápal absolutne nič, ale sralo ho že ju zase rozosmutnil, pričom z jeho pohľadu vlastne nič nespravil, iba sa spýtal na dôvod prečo mu dala tak bizardnu požiadavku. To je snaď zločin?! Ale skúsil ten hnev tentokrát drźať v sebe...
Otočil sa a smeroval späť do Pokemonového centra... Mal dosť zmiešané pocity. Na jednej strane bol naštvaný, na druhej cítil niečo ako... ľútosť? Ale ten pocit ľútosti ignoroval... aspoň sa snažil. Nebol zvyknutý na to že cíti ľútosť a nechcel si na to zvykať... Proste sa len v duchu presviedčal že Hanako šibe.
Návrat nahoru Goto down
Hanako Chōseki
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hanako Chōseki


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 23. 11. 12
Age : 27
Location : Ústecký kraj

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeFri Jan 04 2013, 10:04

Hanako Chōseki

Nechala sem Maa odejít a ještě hodnou chvíli se nepřítomně dívala na zem, vlastně jsem ani nevěděla, proč jsem se ho na to zeptala, mělo mi dojít, že nic takového podstupovat nebude, jenže když já si tak moc chtěla splnit ten dětský sen, co se mi kdysi zdál. Byl tu však někdo, kdo se ke mě nehodlal otočit zády ani v tomto stavu, Naoki ke mě tiše doťapkal, obmotal mi svými šlahouny ruce a začal s nimi hýbat do určitého rytmu. Naoki... Bulba Bulbasaur Bulba Bulba! Děkuju. šeptla jsem potichu ke svému Bulbasaurovi a s úsměvem na tváři se točila společně s jeho šlahouny, bylo to dokonce lepší než jsem sama očekávala a na vyblbnutí to bohatě stačilo, navíc se zdálo, že Naoki má smysl pro vcítění, takže mu nedělalo problém hýbat šlahouny podle toho, jaká melodie nám zrovna zněla v hlavách. Po pár minutách jsem nadšeně poskočila na místě, klekla si na jedno koleno a natáhla ruce dopředu. Děkuju za to, co pro mě děláš, Nao. Ale teď pojďme! Bulbasaur! Naoki se rozeběhl a skočil mi rovnou do náruče, společně s ním jsem zase vstala na nohy a vesele jsem poskakovala směrem zpátky k středisku, abych náhodou nezmeškala otevření skleníku ani o sekundu...

>> Pokémonové středisko ( Hanako & pokémoni )
Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hebi


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 25. 11. 12

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeThu Mar 14 2013, 17:42

Rachel "Hebi" Allene

Hnědovlasá se procházela po městě. Na chvíli zavítala do pokécentra kde nechala Plamínka a Scythera vyléčit. Přeci jen, oba dva za sebou měli dva zápasy a byli pěkně unavení. Také si tam vyzvedla batoh s věcmi. Připnula si k opasku pokébal s Poppo, která byla do teď ukrytá v batohu v pokémonovém středisku. Teď tedy dívka procházela městem. Po chvíli chození si sedla na jednu z laviček a do ruky vzala pokébal ve kterém se skrýval úplně první pokémon. "Tak pojď ven," pronesla dívčina s úsměvem a vyvolala zeleného pokémona. Ten se trochu zmateně rozhlédl. Následně vyvolala i Pírko a Chara. Chtěla totiž, aby se seznámili. "Tákže.. Já jsem Rachel, toto je Poppo a to je Charmander," pronesla Rachel se zazubením. přitom ukazovala na ty dva. "Scyther," pronesl pokémon a sekl čepelí o čepel. Hm, zatím se mu ti tři líbili. "Určitě máte hlad, počkejte chvíli," pronesla rychle a hned na to začala hrabat ve svém batohu. Pírko mezitím přistála na lavičce a i Modroočko si vylezl na lavičku. Scy si sedl na zem na proti dívence odkud je všechny sledoval. Brzy na to dostali každý něco dobrého na zub, všichni tři pokémoni se pustili do jídla přičemž dívka je s úsměvem sledovala.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeSat Mar 16 2013, 09:20

Scyther celkem přitahoval pozornost, každý kdo šel kolem si ho prohlížel. Byl to přeci jen celkem vzácný a hlavně silný pokémon. Tenhle navíc vypadal poměrně silně. Většina lidí co šla kolem se alespoň otočila. To už za tebou ale došel ten chlápek, který chytil v soutěži Heracrosse. "Ahoj..." zavolal zdálky a pak došel blíž. "Hledal jsem tě po celém městě. Chtěl jsem se zeptat, zda bys nechtěla dát souboj mezi mým Heracrossem a tvým scytherem." zeptal se
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hebi


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 25. 11. 12

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeSat Mar 16 2013, 19:59

Rachel "Hebi" Allene

Dívka vysedávala na lavičce, čekajíc až všichni tři dojí, aby se mohli vydat dále. Lidé kteří kolem nich procházeli štvali nejen jí, ale i Scythra na kterého všichni koukali. Sice jen prošli a otočili se, ale i tak pohled tolika lidí byl zneklidňující, a proto do sebe Scy naházel co nejrychleji všechno jídlo co dostal. Teď už se jen čekalo na Poppo a Plamínka, který si s jídlem dávali pěkně na čas. Když dojedli i ti, dívčina je vrátila do pokébalu, tedy krom Scythera. Vstala z lavičky a otočila se, že půjdou pryž z města, jenže to už na ní někdo křičel. "Ahoj," odvětila s mírným úsměvem. Scy se podíval nejdříve na svou trenérku a poté na kluka, který přišel mezitím k nim. "Scyther," odvětil a bojovně sekl čepelí o čepel. On se rozhodně chtěl zápasu zúčastnit. "Klidně," odvětila dívčina s pokrčením ramen. Jí to bylo jedno, a když Scyther chtěl tak proč by ne?
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeThu Mar 21 2013, 08:55

Týpek si promnul ruce. "Paráda, bál jsem se, že tě budu muset přesvědčovat" řekl a vzal pokéball a vypustil z něj svého pokémona. Ten se podíval na scythera a bojovně zamával rohem. V očích měl jiskry, bylo vidět, že je to bojovník a těší se na souboj. "Tohle bude parádní souboj, jen bysme měli jít někam stranou, kde snad nic nezničíme..." řekl týpek a z hlasu mu bylo cítit nadšení. Opravdu to vypadalo, že by to mohl být zajímavý souboj...
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hebi


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 25. 11. 12

Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitimeThu Mar 21 2013, 09:36

Rachel "Hebi" Allene

"Popravdě, byla bych radši kdyby jsme si mohli více odpočinout, ale když Scy souhlasí, tak proč ne?" Odvětila dívčina s pokrčením ramen. Následně mladík vyvolal svého pokémona. Scyther bojovně sekl čepelí o čepel. Bylo na něm vidět, že se na boj velmi těší. Přeci kvůli tomuhle pokémonovi byli druhý, podle něj měli vyhrát. Teď se rozhodl, že mu to nandá. "Jo to určitě. Parky budou nejlepší," prohodila s úsměvem a pomalu se rozešla směrem k parkům následována Scythrem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město   Město I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Město
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Project Rebirth :: Zelené město-
Přejdi na: