Project Rebirth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG volně založené podle Anime Pokémon
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cesty

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Sode
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Sode


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 21. 11. 12
Age : 27

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Sep 01 2016, 11:09

Eileen "Lena" Rivets

"Slyšela jsem, že i když je Charmander sám vcelku krotký a přátelský, jeho další vývoje jsou... no, řekněme... obtížně zvladatelné?" Zamyslela se. Takže to nebyla jen fáma kolující mezi trenéry. "Je to docela ironie. Já chtěla začít s Charmanderem, ale nakonec jsem měla Squirtla. V laboratoři měli nějakej bordel v pokéballech a když jsem zjistitla, že mám místo hořící ještěrky želvu, už jsem ho nedokázala vyměnit. Asi jsme to oba přijali jako osud, Wartortle byl nakonec v Kantu můj nejlepší parťák."
Alex se jí ptal na nějaké rady ohledně zmiňovaného želvího pokémona. Lenu to zarazilo a na chvilku se zahleděla do prázdna. "Noo... teď mě zrovna nic nenapadá. Squirtlové jsou odolní, bývají to velcí bojovníci, ale občas si ze zápasu prostě dělají legraci. Jsou to pokémoni plní překvapení."
"Saur," zabručel Bulbasaur před nimi, asi ho nebavilo poslouchat, jak jeho trenérka opěvuje nějakou želvu.

Všichni se začali scházet k místu setkání a podle rovné chůze všech Lena mohla usoudit, že nikdo nebyl zraněn. Byla však docela zvědavá, na co při pátrání narazili. Zvláště ten tajemný pokémon nepokémon, za kterým se vydala Rika, ji zajímal. "Podívejte, až vám příště budou ty hodinky tvrdit něco o skupince pokémonů, nevěřte jim," nadhodila, když se s Alexem a Bulbasaurem v čele dostali dost blízko. "Tak jak vám to šlo? Nevidím protažený obličeje, to je dobrý znamení?"
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Sep 01 2016, 18:43

Vance Rayn

Inu, trvalo mu to nějakou ti chvilku, než se od té tůně dostal až k jejich místu, kde se měli sejít, ale..naštěstí to po nějaké době našel. na tváři měl úsměv.. a stejně tak asi všichni, nebo to tak vypadalo. Lena začala konverzaci, a Vance se rychle přidal. "Takže jste nic nenašli?" zeptal se trochu překvapeně.. protože podle toho, jak to řekla, by to tak tipoval. On naštěstí nějaké to požehnání měl, protože jeho cesta rozhodně nebyla marná.
"No, já měl štěstí.. dokázal jsem si chytit pokemona, s jehož trénování mám už zkušenosti.. Marill!" vysvětlil s úsměvem a kdyby někdo nevěděl, ukázal na pokedexu obrázek. Nechtěl ho vyvolávat..koneckonců chudák musel být dost unavený, po tom dlouhém boji, co s Treeckem měli.
Návrat nahoru Goto down
PP
Trenér
Trenér
PP


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 28

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Sep 01 2016, 20:47

Rika Hearst

Rika dorazila na místo setkání jako poslední. Přeci jen to měla nejdál a s Rhyhornem zápasili dost dlouho. Za to však měla na tváři velmi veselý úsměv. Charmy jí odpočíval v náručí. No a když už se všichni sešli, začalo se rozebírat, co kdo našel. "Marill je cool." řekla směrem k Vancovi. "My jsme s Charmym chytili tohohle. Asi mu budu říkat Bruno." pronesla Rika a po vzoru Vance ukázala na ostatní své hodinky s najetou stránkou o Rhhornovi. "A co jste našli vy?" zeptala se Leny, Alexe a Jimmyho zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Sep 01 2016, 21:58

Alexei Rees

Takže Vance měl neuvěřitelně kawai pokémona a Rika měla živoucí beranidlo. To nebylo špatné, zřejmě meli všichni štěstí. Vlastně i on měl štěstí. Nidoran možná sama o sobě nebyla zrovna super mocný Pokémon, ale až jí jednou dotáhne na nidoqueen, tak bude mít pořádného bijce do týmu. "No, já mám samičku Nidorana... a možná jí budu říkat princezna... protože... je pěkná? A taky pěkně vzteklá... takže asi tak..." řekl. Ani netušil proč, ale to jménu se k ní hodilo... aspoň v jeho hlavě...
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Sep 02 2016, 22:32

Jimmy Storm

No, vypadalo to, že všichni chytili něco super cool... jen on měl žalud. Proč na tom byl Jimmy tak špatně? No, jak to tak vypadalo, docházelo to i Torchicovi a jeho nadšení z vyhrané bitvy, když si prohlížel hodinky ostatních. Dva ze zmíněných pokemonů znal Jimmy i bez vidění, protože Kanto pls, ale ten Marill byl asi nejlepší.
"No, my chytili Seedota, asi bych mu měl říkat pan Dubínek, ale to zní fakt hrozně," povzdechl si a ukázal svoje hodinky s najetými informacemi o travním pokemonovi, kterého momentálně vlastnil.
Návrat nahoru Goto down
http://arpg.cz
Sode
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Sode


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 21. 11. 12
Age : 27

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Sep 03 2016, 00:09

Eileen "Lena" Rivets

"To jsem neřekla," odvětila Lena Vancovi, na otázku za nic tedy s Alexem nenašli. To už se všichni chlubili svými úlovky. Lena se na poslední chvíli zarazila, aby nevyhrkla "ten je roztomilý" nad obrázkem Marilla v pokehodinkách. To by se k jejímu image rozhodně nehodilo. Raději se rychle obrátila k obrázku úlovku, se kterým se chlubila Rika. "Rhyhorn," hlesla překvapeně. "Tys chytila Rhyhorna s Charmanderem, kterého u sebe máš sotva pár hodin?" tázala se nevěřícně. "Dost dobrý," usmála se, jako by to brala jako výzvu. To už se stihl chlubi i Alex...
"Vzteklá princezna? No jasně, a můj Nidoran bude princ," zasmála se a k té příležitosti i ona na svých pokehodinkách nějakým zázrakem našla stránku samečka Nidorana. Kdyby to někomu nebylo jasné, rozhodně mu nemínila říkat Princ, takové jméno by spíš sedlo... no, komukoliv jinému?
Jimmy chytil Seedota. Žalud. Lenu pokémoni asi nikdy nepřestanou překvapovat. Co jí nepřekvapovalo, byli technologie. Pořád stejné, nepřátelské. Leně na pokéhodinkách začala nějak jezdit obrazovka po informacích o Nidoranovi, text se jí přehrával sem a tam a ona se pokoušela zběsilým mačkáním všeho možného ty splašené hodinky zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Sep 03 2016, 12:09

Lena začala mačkat tlačítka na svém pokédexu, text začal přeskakovat... z nějakého důvodu tam neběhla stránka o Chansey... pak se to celé laglo a pak na obrazovce vyběhl text.
Qswoj evlbaz kfip fyjtufodf ob nf dflbmj ob qbmvcf TT Nbmfejduvt. Djtmp 112 czmp waezdlz nf tubtuof djtmp, bmf boj w ofknfotjn ktfn ofdflbm, nf qsjwfef l npaob ofkwfutjnv pckfwv nf lbsjfsz! Ozoj ktfn qsftwfedfo, af ktfn cmjalp! chvíli tam blikal a pak se objevila modrá obrazovka s errorem #404...
A pak se Pokédex restartoval a začal znovu nabíhat...
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
PP
Trenér
Trenér
PP


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 28

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Sep 03 2016, 18:05

Rika Hearst

Rika se na Lenu vítězoslavně zašklebila, když jí tam chválila za chycení Rhyhorna, i když byli s Charmym v nevýhodě. "Hehe...V Johtu jsem měla Cyndaquila, se kterým jsem chytila onixe. Takže mám trochu praxi. Je to sice hodně těžké, ale né nemožné." odvětila a podrbala se zezadu na hlavě.
Pak si poslechla, co chytili ostatní. Seedot a dva Nidorani, kluk a holka. Bylo celkem vtipné, že Alex měl samičku a Lena samečka. Obvykle by tipovala, že kluk by si radši chytil pořádného samce. No ale to bylo jedno. Rika se musela zasmát tomu, jak po ní hned všichni začali i když jen z legrace pojmenovávat své pokémony. "O Seedotovi jsem v životě neslyšela..." poznamenala. To znamenalo, že byl s velkou pravděpodobností z Hoennu. Mezitím se Leně zbláznil Pokedex. WTF? Co s tím udělala. Naštěstí se však zdálo, že totálně umřel a znovu ožil. Riku celkem zajímalo, jestli Lenin Pokédex vydrží až do konce jejich dobrodružství.
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Sep 04 2016, 14:17

Vance Rayn

No, on pro Marilla žádnou přezdívku zatím neměl, a jak tak poslouchal ty nápady ostatních, tak možná jen dobře. Azure ho pojmenovávat znova nebude, to by asi urazil toho Azureho, co už má.. a kdyby ho pojemnoval Azure-2, tak by zase dost možná urazil tohohle. Takže to raději alespoň prozatím nechal být. Každopádně, Rika se s tím nekazila a chytila Rhyhorna. To bylo dost husté, co si budeme nalhávat.. vypadal silně. Lena s Alexeiem každý po jednom Nidoranovi - na nich také nebylo nic špatného, vůbec ne.. pamatoval si, jak silná dokáže být taková Nidoqueen.. no. A poslední byl Jimmy. "Hmm..Seedot.." pronesl zamyšleně Vance, když si to prohlížel. Neměl ponětí, co to je, vypadalo to jako nromální žalud, nikdy předtím to neviděl. Ale bylo to poměrně husté. Určitě to bude mít cool vývoje, nebo tak.
"Takže.. úspěch všude, jak koukám!" pronesl s nadšením a s úsměvem. Vypadalo to, že jejich cesta špatně nezačíná.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Sode


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 21. 11. 12
Age : 27

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Sep 04 2016, 21:43

Eileen "Lena" Rivets

"Krám jeden," zabručela Lena, když se jí konečně z pokedexu povedlo dostat nějakou odpověď, třebaže jí naprosto nerozumněla. Pak se vypnul úplně. Super, ten krám chytil nějakej virus a Lena silně pochybovala, že by na něj nějaké z jejích léčidel fungovalo.
"Bulba!" ozvalo se vedle ní. Bulbasaura očividně její bitva s přístrojem velice pobavila, ale když po něm Lena střelila pohledem, tvářil se zcela nad věcí.
"Fajn, co teď navrhujete?" zeptala se bandy, zatímco se svým zíráním snažila urychlit nabíhání pokedexu. "Ví někdo, kolik je hodin?" Jistě, že ano. Všichni to věděli. Všichni totiž měli hodinky. Funkční hodinky. Všichni kromě ní.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Sep 05 2016, 15:41

Jimmy Storm

Podle jejích výrazů odhadoval, že Seedot bude z Hoennu, protože ho tak nějak neznali. No, o to těžší to s ním bude, přeci jen ostatní měli pokemony, se kterými si, co se týkalo znalostí mohli pomoci. Ale on zase ostrouhal. "Upřímně, já bych se rád vydal někam, kde najdeme pokecentrum. Ten Seedot dostal dvakrát Ember a je to travní typ, takže jakmile jsem ho chytil, tak jsem ho raději ani nevyvolával z pokeballu," přiznal se upřímně. Opravdu se mu nechtělo riskovat, že ho objeví a on u kompletně a trvale zkolabuje nebo tak něco. Torchic se už oklepal, seskočil z Jimmyho a začal Torchicovat kolem všech okolo.
Návrat nahoru Goto down
http://arpg.cz
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Sep 05 2016, 16:15

Alexei Rees

16:37... odpověděl na otázku, kolik je hodin. Pak ale i jeho Pokédex zablikal a zobrazil "Qswoj evlbaz kfip fyjtufodf ob nf dflbmj ob qbmvcf TT Nbmfejduvt. Djtmp 112 czmp waezdlz nf tubtuof djtmp, bmf boj w ofknfotjn ktfn ofdflbm, nf qsjwfef l npaob ofkwfutjnv pckfwv nf lbsjfsz! Ozoj ktfn qsftwfedfo, af ktfn cmjalp!" což ostatně udělaly Pokédexy všech přítomných.
"Asi to nemají zcela vychytaný... " řekl a zasmál se. Nějak ho to netrápilo. Přínejhorším mu to v Pokécentru opraví... snad.
"No... můžem se vrátit... tam Pokécentrum je... a nebo můžem pokračovat do nějakého dalšího města... tam určitě Pokécentrum taky bude..." navrhl. Pokud chtěli vyléčit své pokémony, tak asi neměli moc na výběr.
"A gratuluju všem k úlovkům. Asi máme štěstí." řekl. Snad jim vydrží
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
PP
Trenér
Trenér
PP


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 28

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 06 2016, 11:41

Rika Hearst

"Ten Rhyhorn zase vrazil hlavou do skály...ale s tím, jak znám Rhyhorny, ho to bude bolet až zítra. I tak by mu ale návštěva pokecentra neuškodila." pověděla, když Jimmy řekl, že ten jeho Seedot schytal dvakrát Ember. No a v tom i jí začal bláznit pokedex. WTF? "He? Buď to maj nedomyšlený...a nebo se blíží apokalypsa..." pronesla ze srandy. Alexei poté navrhl, co by mohli dělat. "Asi bude lepší se vrátit. Bůh ví, jak daleko je další město. A pokud ty pokedexy budou takhle blbnout, tak nemáme ani mapu." poznamenala.
Návrat nahoru Goto down
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 06 2016, 19:04

Vance Rayn

"Taky gratuluju." pronesl s úsměvem, mezitím co svůj pohled věnoval svým šíleným hodinkám. Tak tedy, dobrá věc, že měli tuhle novou a pokročilou technologii, když se to podělalo už takhle ze začátku! Alespoň dobré, že ještě neutekli od města tak daleko.. takže teď to měli docela blízko zpátky. To bylo plus.. nemuseli se soustředit jen na technologii. A on to dokázal i bez ní..doma žádné velké vychytávky doopravdy neměli.
"No.. vyrazil bych, abychom tam tedy nedošli zbytečně pozdě." poznamenal. Rika už hezky řekla, kam by šla a on souhlasil, takže to byla poznámka k jejímu nápadu.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Sode


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 21. 11. 12
Age : 27

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 06 2016, 21:21

Eileen "Lena" Rivets

"S tím, jak znám Rhyhorny, to tu skálu bude bolet až do zítra," zasmála se. Jo, kamenní pokémoni měli měli tuhý kořínek. Lena se rozhlédla a všimla si, že všechyn ostatní pokedexi také postihl ďábel. Trochu si oddechla, že za ten svůj error nemůže. Snad. Nebo to přenesla na všechny ostatní ona. Taky možnost.
Jít zpátky a dát se do pucu nebo pokračovat, ztratit se někde v pustině bez mapy, s raněnými pokémony, bez jakékoliv šance na... "Super, jsem pro, vracíme se!" vyhrkla, když nad tím začala až moc přemýšlet a bez dalších okolků vyrazila vpřed. Teda vzad, jako zpátky, chápete, ne?
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Sep 09 2016, 20:38

Jimmy Storm

"Jo, pojďme zpátky, bude to jistota, že se o naše pokemony postarají," odsouhlasil to, na čem se vlastně shodli všichni. A už si připravoval monolog, který řekne někomu důležitému ohledně funkčnosti zdejších pokedexů. Ještě se mu nestalo, aby někdy viděl tolik errorů jak teď. Oak to měl nejspíše trochu víc vychytaný jak tady. No, ale zase to nebyly tak cool hodinky. Tohle bylo zase praktické. No, takže každopádně, čas to otočit zpět. Torchic mu vesele vyskočil na rameno a mohlo se jít.
Návrat nahoru Goto down
http://arpg.cz
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Sep 10 2016, 19:33

Jakmile se skupinka domluvila a začala se vracet zpět k městu, tak se funkčnost Pokédexů vrátila do normálu. Naskočila mapa, čas... všechno. Po podivné zprávě nebylo ani vidu... všechny funkce byly perfektně online a k dispozici...
A město se rychle blížilo... přeci jen nebylo tak daleko...
>>> Merridale city
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Sponsored content





Cesty - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty   Cesty - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesty
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Project Rebirth :: Herní zázemí :: Herní svět-
Přejdi na: