Project Rebirth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG volně založené podle Anime Pokémon
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pokémonové středisko

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Pokémonové středisko   Empty
PříspěvekPředmět: Pokémonové středisko    Pokémonové středisko   I_icon_minitimeMon Nov 19 2012, 17:28

Pokémonové středisko Modrého města se nijak neliší od ostatních
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hebi


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 25. 11. 12

Pokémonové středisko   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko    Pokémonové středisko   I_icon_minitimeSat Jun 14 2014, 09:58

<<< 4.cesta

Rachel "Hebi" Allene

Ještě chvíli mi trvalo než jsme se konečně dostala do Modrého města, ale mohla jsem říci že to stálo za to. V tuto chvíli jsem byla vážně ráda, že jsme tady, cítila jsem se o něco bezpečněji. Jakmile jsem se ocitla ve městě namířila jsem si to do Pokémonového střediska s tím, že si město projdu hned potom jak mí pokémoni budou vyléčeni. Chvíli mi trvalo než jsem Pokécentrum našla. Můj orientační smysl byl takhle pozdě ten tam(ne, že bych ho normálně měla). "Dobrý den," pozdravila jsem s menším úsměvem na tváři. "Mohla bych poprosit o vyléčení mých pokémonů?" V ruce už jsem držela své pokébally, abych je tak mohla poskytnout nějaké hodné dušičce, která se o mé broučky postará.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Pokémonové středisko   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko    Pokémonové středisko   I_icon_minitimeSat Jun 14 2014, 13:34

Jakmile jsi přišla vyšla ti vstříc jen Chansey. Zřejmě už bylo moc pozdě a zdejší sestra už si šla lehnout. Chansey ale ochotně přišla k tobě s tácem na kterém bylo místo až pro 6 pokéballů. "Chansey!" řekla radostně. Zřejmě to pro ní nebyl nejmenší problém. Byla víc než schopná postarat se o tvé pokémony...
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hebi


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 25. 11. 12

Pokémonové středisko   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko    Pokémonové středisko   I_icon_minitimeSat Jun 14 2014, 13:38

Rachel "Hebi" Allene

Čekala jsem spíše zdejší sestru než Chansey, ale přesto jsem se usmála a na tác jsem položila své tři pokébally. "Děkuji," prohlásila jsem mile a dívala se za odcházejícím pokémonem. Následně jsem se posadila na židli a čekala až se Chansey vrátí. Přeci jen, nemohlo to trvat tak dlouho. Jakmile jsem se však posadila, dolehla na mě únava a já jsem několikrát za sebou zívla. Už jsem se nemohla dočkat až se pořádně najím a ubytuju se ve zdejší ubytovně.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Pokémonové středisko   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko    Pokémonové středisko   I_icon_minitimeSun Jun 15 2014, 03:51

Chansey byla pryč déle, než jsi čekala. Zatím jsi se mohla rozhlédnout kolem. Bohužel tu nebylo nic moc, co by tě dokázalo zaujmout. Byla tu sice nástěnka s informacemi, ale zela prázdnotou. Zřejmě personál trochu zaspal příjezd trenérů. Nebo se město nestihlo připravit? Z prosklené stěny sis mohla všimnout, že i modré město samo o sobě je dost "mrtvé". V této hodině to asi nebylo nic tak divného... z hloubání tě ale probral příchod Chansey. Usmívala se a držela opět tác na kterém byly opatrně vyskládané tvoje pokébally. "Chansey." řekla ti,
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hebi


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 25. 11. 12

Pokémonové středisko   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko    Pokémonové středisko   I_icon_minitimeSun Jun 15 2014, 10:47

Rachel "Hebi" Allene

Rozhlížela jsem se po středisku. Bylo zde ticho až mi to nahánělo husí kůži. I město zelo prázdnotou jako by to vypadalo, že je město mrtvé.. Sice bylo docela pozdě, ale že by venku nebyla ani jedna živá dušička? Z mého přemýšlení o mrtvu mě vyrušila Chansey, od které jsem si vzala své pokébally. "Děkuji," zamumlala jsem k ní s menším úsměvem hned na to a pokývala hlavou. "Brzy na viděnou.." dodala jsem a rozešla jsem se směrem ke dveřím. Chtěla jsem si přeci ještě projít to město a ubytovat se..
>>Město
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokémonové středisko   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko    Pokémonové středisko   I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokémonové středisko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Project Rebirth :: Modré město-
Přejdi na: