RPG volně založené podle Anime Pokémon

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Skleník

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel

Poèet pøíspìvkù : 539

PříspěvekPředmět: Skleník   Thu Dec 27 2012, 14:10

Skleník Zeleného města je obrovská stavba, částečně podzemní, která funguje jednak k pěstování rostlin, ale především jako "rezervace" pro broučí pokémony a slouží k periodicky konaným turnajům v chytání broučích pokémonů. K tomu trenéři dostávají jen 1 speciální pokéball, kterým lze chytit jen brouky a smějí u toho používat jen jednoho jediného pokémona...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://projectrebirth.forumczech.com
Hanako Chōseki
Zkušený trenér
Zkušený trenér

Poèet pøíspìvkù : 106

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Tue Jan 08 2013, 06:23

Hanako Chōseki
<< Pokémonové středisko

Stáli jsme s Maem v těch nejvíce předních řadách, ačkoliv to stálo protlačit se hrozným davem kupředu a cestou do každého šťouchat, aby uhnul z cesty, přičemž na vás ještě za cestu chrlí tunu nadávek a pokřiků, není zrovna příjemné, ale stálo to za to. Vzorně jsem se postavila za nějakou holku, v náručí držela svého Bulbasaura, který už po očku nakukoval do skleníku, zda náhodou něco nezahlédne, a já si nenápadně přešlapovala na místě, měla jsem v sobě tolik nadšení a neměla jsem ho kde vybít, že už i mě to přišlo nezdravé. Ale co, nikdo není dokonalý a za hyperaktivitu se ještě netrestalo, takže jsem si z toho moc velkou hlavu nedělala, dále se věnovala svému přeslapování a sem tam do někoho nenápadně šťouchla loktem, aby se poposunul dopředu, protože mě nebavilo stát tu frontu...

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

Poèet pøíspìvkù : 119

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Tue Jan 08 2013, 18:46

Rachel "Hebi" Allene

<< Pokémonové středisko

Dívka také postávala hned vpředu. Sice jí bylo vedlejší zda se dostane mezi prvními do skleníku nebo jako poslední. Pokémonů tam muselo být totiž spousty. Za ručičku držela Charmandra, který vypadal velmi šťastně, protože si vybrala zrovna jeho. Poppo zůstala v pokécentru i s ostatními věcmi, tedy krom pokédexu, ten měla dívka zastrčený v kalhotech. Už se velmi začala až soutěž začne. S úsměvem sklouzla pohledem k Charovi, který už byl velmi natěšený. Jací pokémoni tam asi budou?

Trenér
Trenér

Poèet pøíspìvkù : 71

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Wed Jan 09 2013, 17:12

<< Pkmn Center

Mao

Rýchlo zaklapol Pokedex a šiel za Hanako. Dostali sa do prvých rád... ale bola tam poriadna tlačenica, čo Maovi vadilo, takže to vyriešil tak, že odstrkoval všetko čo mu prišlo do cesty dokým nemal kľud. Stál vedľa Hanako a čakal kým súťaž konečne začne, bol totiž nedočkavý a chcel konečne vidieť, či toto cele bola iba strata času alebo či to bude na niečo dobré.
Ktorého Pokemona si bereš? spýtal sa len tak mimochodom Hanako, aby reč nestála a čas im ubeho rýchlejšie.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Thu Jan 10 2013, 21:05

U skleníku už stálo hodně lidí když se otevřel vstup a ven vyšel člověk v barevném rouchu, zřejmě pořadatel. "Vítám Vás všechny, prosím abyste jednotlivě vstupovali dovnitř, při vstupu ukážete své povolení, které jste dostali v Poké centru a dostanete 1 pokéball. Na chytání budete mít hodinu, po hodině předložíte své chycené pokémony a bude vybrán vítěz, všichni si budou moci svého chyceného pokémona nechat. V případě, že Váš vybraný pokémon nebude schopen zápasit, tak se vraťte sem, stejně tak pokud chytíte pokémona, s nímž budete spokojeni a nebudete již potřebovat zůstávat déle uvnitř, nějaké otázky?" zeptal se
Návrat nahoru Goto down
Hanako Chōseki
Zkušený trenér
Zkušený trenér

Poèet pøíspìvkù : 106

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Thu Jan 10 2013, 21:29

Hanako Chōseki

Upřímně ani sama nevím, co bych vlastně chtěla, nechám to na osudu, co mi nadělí. Usmála jsem se na Maa a podívala se na Naokiho, který byl očividně více než natěšený, protože jakmile se otevřel skleník, tak začal máchat packami ze strany na stranu, přičemž měl na tváři stále takový spokojený úšklebek, což u něj bylo celkem typické. Jen hodinu? No, snad to nějak zvládneme! Poskočila jsem nadšeně na místě a okamžitě se zařadila za první trenéry, kteří již ukazovali svoje povolení, připravila jsem si do jedné ruky povolení, abych to měla rychle za sebou, jelikož já a korespondence opravdu nešlo zrovna dvakrát dohromady. Nedočkavě jsem pošťuchovala lidi přede mnou, avšak těm se moje hyperaktivita zřejmě příliš nelíbila, což taktéž naznačovaly jejich naštvané nebo otrávené výrazy, které po mě začali brzy házet. Hehe. Zaculila jsem se na trenérku, jenž neměla příliš daleko od toho, aby mi jednu vlepila, hraní si na neviňátko mi šlo skvěle, proto se agresivní nálada trenérky pustila poměrně rychle a raději i ona ukázala svoje potvrzení, aby mě už měla nadobro z krku. Já společně s ní rychle natáhla ruku kupředu, přičemž Naoki chytal svými šlahouny pokéball, měla jsem plné ruce, takže jsem nemohla držet nějaký list, Bulbasaura a ještě pokéball, hold i já jsem měla jen dvě horní končetiny, a to mě celkem omezovalo, sem tam jsem mrkla po Maovi, abych ho náhodou zase neztratila někde...

Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Fri Jan 11 2013, 11:18

Rachel "Hebi" Allene

Hnědovláska několikrát nervózně přešlápla. Připadalo jí, že zde čekají celou věčnost! Plamínek, který stál i nadále vedle ní a pevně jí držel za ruku vypadal klidně, ovšem Rachel vypadala nervózně. Chtěla, aby už to začalo a nemuseli tady tak dlouho čekat. Ostatní se na ně pořád tlačili díky čemuž si od dívky vysloužili několik hrubých nadávek a to i přesto, že se mile usmívala. Když už jí nějaký ten šťouchanec doopravdy bolel, šlapala ostatním po nohou. Konečně se dveře otevřeli, ostatní se začali opět tlačit, aby byli co nejblíže ke skleníku díky čemuž dívku šoupali do předu. Několika lidem opět řekla něco nepěkného, ale i přesto se pořád usmívala. Onen muž začal mluvit díky čemuž se hned na to začala tvořit dlouhá řada, a protože dívka už předtím stála ve předu, i teď stála velmi blízko skleníku. A i přesto, že se vytvořila ona řada, pořád se ostatní pošťuchovali. Rachel na chvíli pustila Chara, protože musela najít ono povolení. Vůbec netušila kam ho dala. Po chvíli ho našla v zadní kapse u kalhot. Brzy se dostala na řadu i ona, ukázala své potvrzení mezitím Modroočko šmatal po onom pokéballu. Teprve poté co si dívka potvrzení opět uklidila do zadní kapsy u kalhot si vzala od svého pokémona pokéball a opět ho chytila za ruku. Hodinu na chytání, prohodila si dívka v mysli se zazubením. Jo, to zvládnou!

Trenér
Trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Thu Jan 17 2013, 14:56

Mao

Mao prevrátil očami... asi ho nepochopila, lebo myslel ktorého Pokemona si berie do skleníka a s tým mal osud spoločné nič, to bolo iba a len na nej. Ale nekomentoval to... Radšej počúval čo vedúci hovoril. Takže hodina, hm? To nie je moc... A čo je horšie, môžeme chytit iba jedného Pokemona s jedným Pokeballom... toto bude ťažké, hlavne ten výber bude ťažký... ak vôbec na niečo narazím. rozmýšľal už Mao nad taktikou. Rozhodol sa že ak nenájde niečo fakt vzácne, tak to ani nebude chytať...
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Sat Jan 19 2013, 16:43

Rozhodčí se ještě jednou přesvědčili, že jste všichni připraveni a pak vystřelili signální pistolí, která nejen odstartovala turnaj, ale navíc varovala všechny pokémony ve skleníku, zřejmě se tedy nemohlo stát, že byste nastihli některého nepřipraveného... zda to byl cíl, náhoda, či jen provokace, těžko říct...
Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Sun Jan 20 2013, 10:22

Rachel "Hebi" Allene

Ještě chvíli trvalo než je konečně pustili do skleníku. Samozřejmě nezapomněli vystřelit z pistole což byl signál, aby všichni mohli začít hledat. Ovšem díky tomu varovali i pokémony žijící ve skleníku. Rachel se podívala na Chara a o něco více se pousmála. Plamínek byl natěšený. Oba tedy vkročili do skleníku a začali se rozhlížet. Věděli ale že na začátku se žádný pokémon zdržovat nebude, zvláště potom co vydali ten signál. Oba se tedy rozešli dále do skleníku doufajíc, že budou mít štěstí a brzy nějakého broučího pokémona najdou.

Trenér
Trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Sun Jan 20 2013, 14:29

Mao

Tak, konečne nastal čas... Dúfal źe to bude aspoň stáť za to. Ukázal pri vstupe svoje povolenie, Pokeball zobral kontrolorovi priam z ruky a rýchlo sa vybral do skleníka. Bol rozhodnutý že nenechá nikoho aby mu ukradol nejakého vzácneho Pokemona. Predpokladal že Hanako ide za ním, ale neobzeral sa, keďže preňho boli dôležitejší Pokemoni.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Sun Feb 03 2013, 10:47

Skleník byl hotová jungle. Všichni se rozeběhli do všech stran. Během chvíle už nikdo nebyl vidět, neboť vegetace byla opravdu hustá. Ve vzduchu byla nasládlá vůně a velká vlhkost. Nicméně pokémony zatím nebylo vidět. Nebyly tu také skoro žádné cesty, takže jít dopředu znamenalo prodírat se hustou vegetací, těžko říct, zda to tak bylo všude, nebo jen u kraje skleníku.
Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Mon Feb 25 2013, 18:18

Rachel "Hebi" Allene

Jenže neměli takové štěstí, jaké dívka očekávala. Museli se prodírat vegetací, protože zde nebyli žádné cesty. První šla raději Hnědovlasá a až po ní šel Char, Rachel totiž nechtěla, aby se oranžoví pokémon nějak poškrábal, rozhodně to nebylo na začátek nejlepší. Usmála se a pokračovala tedy dále. Nasládlá vůně a vlhkost jí začínali vadit, ale nijak si zatím nestěžovala. Třeba za chvíli najde cestu nebo nějakého broučího pokémona. Jak na tom asi byli ostatní? Našli už nějakého? Přemýšlela, ale nakonec se rozhodla nechat to být. Vždyť je to jedno. Je zde, aby chytila nějakého nového kamaráda a ne kvůli tomu, aby vyhrála.. I když.. Kdyby vyhrála, vůbec by jí to tedy nevadilo.

Pořadatel
Pořadatel

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Tue Feb 26 2013, 22:17

Prodírala ses hustým porostem, který ti neumožňoval vidět dál, než na pár metrů. Vzdálené zvuky naznačovaly, že minimálně někdo už začal bojovat. Každý pokémon, který se nechtěl ukázat se ukazovat nemusel, měl tu dost míst, kam se mohl schovat. Chvíli ses prodírala dál než jsi uslyšela zoufalý zvuk od svého pokémona. Při rychlé otočce jsi mohla spatřit jako charmander leží na zemi s modřinou na zádech a za ním poskakuje až příliš šťastný pokémon...
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Wed Feb 27 2013, 17:53

Rachel "Hebi" Allene

Hnědovlasá se prodírala dále křovím. Z dálky bylo slyšet, že někteří trenéři už zápasili, jaké to štěstí měli. Rachel doufala, že už brzy taky nějakého pokémona potkají.. Jako by jí někdo tam na hoře vyslyšel. Zoufalý zvuk, který vydal Charmander se ozval chvíli potom co se o kousek dál prodrala hustým keřem. Hned na to se co nejrychleji otočila. "Dobrý Chare?" Zeptala se rychle a i hned se ke svému pokémonovi sklonila, aby se podívala na onu modřinu co měl Modroočko na zádech. Jenže, více jí zajímal pokémon, co poskakoval za Charem. Paras. "Můžeš?" Prohodila dívčina směrem k oranžovému tvorečkovy. Zazubila se když Charmander vstal. "Char," prohlásil bojovně a docela i naštvaně. Bylo vidět, že to chce onomu šťastnému pokémonovi oplatit. "Tak jo, použij vrčení a potom žhnoucí útok," prohodila rychle k Plamínkovi s mírným úsměvem na tváři.

Pořadatel
Pořadatel

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Wed Feb 27 2013, 18:51

Charmander zlostně zavrčel, ale nezdálo se, že by to na bojovného pokémona mělo jakýkoliv vliv. Následně se nadechl a vyslal oheň přímo na broučího pokémona. Ten se nehnul ani o píď. Houbičky na jeho zádech lehce zasvítili a oheň se zarazil o neviditelnou bariéru před tím. Než se charmander vzpamatoval z šoku, tak se malý pokémon vrhl beze strachu do útoku a svým klepítkem majznul charmandera po tlamě
Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Wed Feb 27 2013, 19:16

Rachel "Hebi" Allene

Nic se nepovedlo tak jak Hnědovlasá očekávala. Oheň narazil na neviditelnou stěnu, nejspíše Paras uměl udělat nějaký obranný štít. Ani dívka se z toho nevzpamatovala tak rychle, aby zabránila tomu, že Parsa opět zaútočil na jejího pokémona. "Chare škrábavý útok a poté znovu žhnoucí útok," zamumlala rychle dívka. Jeho obrana nemohla přeci vydržet pořád..

Pořadatel
Pořadatel

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Wed Feb 27 2013, 19:38

Charmander se oklepal a vyrazil do útoku. Tentokrát byl překvapený paras, když charmander pronikl jeho obranou a způsobil mu několik nehezkých škrábanců. Oheň z bezprostřední blízkosti udělal svoje. Paras dostal nehezkou dávku a zůstal ležet ožehlej na zemi. Zdálo se, že Paras opravdu neměl moc štěstí, oheň na něj byl prostě moc. Charmader byl obezřetný, chvíli ještě dával pozor, ale zdálo se, že bylo už po boji...
Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Wed Feb 27 2013, 20:19

Rachel "Hebi" Allene

"Skvěle Plamínku! Jsi bezvadný," vykřikla dívčina šťastně s úsměvem a i hned na to hodila po Parasovi pokébal. Chudák pokémon. Schytal to jak škrábavým útokem tak i ohněm. No hold dívčina nevěděla co ta jeho obrana vydrží. "Co myslíš, půjdeme se ještě podívat po jiném pokémonovy nebo nám Paras stačí?" Zeptala se svého pokémona se zazubením. "Char, Char, Charmander," odvětil Modroočko s vyceněnými zuby do úsměvu. Bylo vidět, že byl šťastný, že se mu podařilo Parase porazit. "Tak jo, podíváme se ještě dál," zahlaholila dívka a sebrala pokéball ze země. Poté se tedy vydala dále, opět se prodírala keřem. Plamínek šel zas za ní.

Pořadatel
Pořadatel

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Thu Feb 28 2013, 00:36

Paras neměl sílu ani vstát, natož se bránit pokéballu. Ten proletěl vzduchem a uvěznil parase uvnitř. První úlovek byl na světě, ale byl i poslední? Charmander se zdál být poměrně v pořádku a jeho duch zůstal nezlomen, byl připarven bojovat a učinit tě pyšnou. Prodírala ses dál, ale jediné co jsi viděla byl pidgey, který zrovna bojoval s caterpie, opodál stála trenérka, která na pidgeyho pořvávala, ten hluk nejspíš vyplašil vše v okolí...
Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Thu Feb 28 2013, 09:06

Rachel "Hebi" Allene

Dívka se prodírala dále křovím, ale nevypadalo to, že by teď nešla nějakého dalšího pokémona. I tak to, ale nevzdávala a spolu s Charem se prodírala dopředu. Chvíli na to spatřila Rachel pidgeye, který bojoval s caterpie. Také tam byla trenérka, která na svého ptačího pokémona pořvávala, nevypadalo to, že se zde zdržují nějací další pokémoni, a proto hnědovlasá dívčina zahnula do strany a dále se zas prodírala.

Pořadatel
Pořadatel

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Thu Feb 28 2013, 23:18

Odešla jsi zrovna ve chvíli, kdy pidgey srazil caterpie na zem. Jak souboj probíhal dál ses už ale nedozvěděla, neboť jsi pokračovala dál. Chvíli ses prodírala florou, když jsi spatřila dalšího pokémona. Byla to jen ale kakuna přilepená na kmen stromu... nevšímala si tě ani v nejmenším...
Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Fri Mar 01 2013, 08:47

Rachel "Hebi" Allene

Hnědovláska pokračovala tedy dále a i nadále se prodírala florou zdejšího skleníku. Nenapadlo jí ani v nejmenším se otočit a sledovat dále zápas mezi Pidgeym a Caterpie, vlastně by se tím jen zdržovala, a proto pokračovala dále. Po chvíli prodírání se keři spatřila Rachel dalšího pokémona, kakunu. "Paras bude lepší než Kakuna," zamumlala si spíše pro sebe, i když to tak trochu mířila i na svého pokémona, Chara. Plamínek s ní úplně souhlasil, a proto spolu pokračovali dále..

Pořadatel
Pořadatel

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Fri Mar 01 2013, 20:26

Pokračovali jste dál, ale nedařilo se vám. A čas utíkal. Uviděli jste jen 2 caterpie, které se rychle schovali a jednu Yanmu, která se zafrčením křídel zmizela rychleji, než jste stihli cokoliv udělat. A času už moc nezbývalo...v tom se ozval křik. Zněl děsivě, ale jen kousek od vás. Muselo tam být něco velkého...
Návrat nahoru Goto down
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   Fri Mar 01 2013, 20:40

Rachel "Hebi" Allene

Čas utíkal, ano to dívčina rozhodně věděla. Nic jiného se jí nedařilo najít. Ano, viděla dvě Caterpie, ale ty i hned utekli. Také si všimla Yanmi, ale ta uletěla také dříve než stačila cokoliv Hnědovlasá udělat. Zničeho nic se ozval křik, bylo to kousek od nich, a proto dívka přidala do kroku, chtěla vědět co to bylo. Pokud byl někdo v nesnázích, mohla mu přeci pomoci.

PříspěvekPředmět: Re: Skleník   

Návrat nahoru Goto down

Skleník
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Project Rebirth :: Zelené město-
Přejdi na: