Project Rebirth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG volně založené podle Anime Pokémon
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Začátek

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 21:19

Vance Rayn

No, vypadalo to docela comfy a všechno, a taky tam bylo znatelně tepleji. To bylo všechno dost cool, a ta křesla.. hmm, ta křesla! Vance si také hned jedno vyhlédl, a pustil se k němu. S úsměvem počkal, ještě než přijde Alexei, aby snad mohl navázat konverzaci. Sám moc nevěděl jak a co, ale... hej. Nebyl to člověk nijak cvičený v etiketě, takže když Alexei přišel, prostě se zeptal na ty doopravdové otázky místo mlácení kolem buše.
"Takže.. Kanto? Spoustu jsem slyšel.. Co liga, jak jste dopadli? A co vaše týmy?" zeptal se přátelský, opřený do gauče, jak to jen šlo. On sám se se svým týmem nijak netajil a klidně ho vypálí hned, jak se zeptají. Stejně tak, jako se svým výsledkem v lize. Tým Riky si ještě zběžně docela pamatoval... viděl nějaké její zápasy.
Návrat nahoru Goto down
PP
Trenér
Trenér
PP


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 28

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 21:28

Rika Hearst

Pohodlně vypadající gauč! No a Rika už se na něj svalila. Navíc tu začínalo být i teplo, což bylo fajn. Opravdu nebyla oblečená na zimu. Nejprve v tichosti čekali, než se vrátí Alexei. Pak na Alexeie promluvil Jimmy a Vance zase na Alexeie s Jimmym. A ptal se zrovna na otázky, které jí taky zajímaly. Proto se na ně zvědavě dívala a čekala na odpovědi. Třeba tu mají i vítěze ligy. No..to se brzy dozvědí.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 21:36

Alexei Rees

Alexei se podíval na Jimmyho, chvíli nechápavě zíral a pak jen zakroutil hlavou.
"To ani ne... spal jsem dobře, celkem... jen ne moc..." řekl.
"Neměl jsem to úplně blízko... a navíc nemáme auto, takže jsem musel autobusem... " dodal ještě. Nesnášel cestování autobusem, pokud se mu mohl vyhnout...
"Uhm... liga? No... vypadl jsem v poslední šestnátce... můj soupeř mě překvapil tím, že měl 3 ohnivé pokémony... což nedopadlo dobře pro mého Beedrilla a magnetona... " pokrčil lhostejně rameny. Neměl z toho žádné velké trauma. Upřímně nečekal, že by se dostal tak daleko.
"Moje eso v rukávu byl Snorlax... měli jste vidět, jak se tvářil, když si prostě lehl na jeho Arcanine a nehodlal vstát... jenže pak odmítal vstát... chudák Arcenina pak vypadal trošku... pomačkaně... " zavzpomínal.
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 21:50

Jimmy Storm

Chápavě pokýval hlavou, jo, autobus byl hrůza, snad lepší jít pěšky. Ale nejlepší bylo cestovat na pokemonovi. To už mu, tedy doma, nějakou dobu obstarával jeho Rapidash. Nebo lapras na vodě. Jo, to bylo cestování. Teď mu jen chyběli...
Pak poslouchal vypravování. Když se dostal k historce se Snorlaxem, párkrát zamrkal. Vzpomněl si na to. Nebyl to pak nejhezčí pohled, když to skončilo. "Já se dostal do osmičky, jenže v tom souboji byli moji pokemoni tak zřízení, že jsem to skončil," přiznal se nakonec. Někteří jeho pokemoni pak potřebovali dlouhý odpočinek.
"A co vy? Jaká byla Johtová liga? Nikdy jsem ještě v Johtu nebyl. Jací jsou tam počáteční pokemoni?" zeptal se zvědavě, aby nemluvila jen Kanto polovina skupiny.
Návrat nahoru Goto down
http://arpg.cz
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 22:05

Vance Rayn

Vance překvapeně zamrkal. O Snorlaxovi slyšel, byl to asi dost silný pokemon.. a taky musel být docela vzácný. I když to určitě nemohlo být příjemné pro toho chudáka druhého trenéra.."Tři ohniví? To zní, jako dost.. nebezpečná hra." zadumal Vance. Byl to obrovský risk už zatáhnout dva stejné typy do ligy, natož tři. Ale jak vidno, asi to muselo Alexeiově soupeři vyjít. A Jimmy podle všeho skončil v top 8, takže o kolo dál. Cool.
"No... já taky vypadl v šestnácti... a ani jsem moc eso neměl.. spíš jsem se snažil mít vyrovnaný tým." vysvětlil. někdy mu boj potahal jeden, podruhý další, a tak to podle Vance mělo být. Ale.. jiný trenér, jiný styl! "Jo.. a začíná se tam buďto s Chikoritou, Cyndaquilem nebo Totodilem.. já si vybral Chikoritu." odpověděl ještě rychle s úsměvem na tu další otázku, kterou předtím zodpovědět zapomněl.
Návrat nahoru Goto down
PP
Trenér
Trenér
PP


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 28

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 22:12

Rika Hearst

"Já sice taky spala dobře a dokonce jsem přímo z Olivínového města, ale i tak by mi nevadilo spát o něco déle." poznamenala k tomu, že Alexei musel vstávat brzy, aby stihl autobus a tak podobně. Upřímně i na ní začala trošku dopadat únava. Ten gauč byl opravdu pohodlný. Pak se ale začali rozebírat jejich ligové úspěchy. Ta příhoda se Snorlaxem byla poměrně...no..nechtěla by být tím Arcaninem nebo jeho majitelem. Rika dokonce měla pocit, že viděla na internetu video přesně tohohle. Vancův zápas si poměrně dobře pamatovala...včetně jeho týmu. Alexei jim řekl jen půlku svého týmu a Jimmy ani ň. Pak se dostala řada na ní. "Já se dostala taky do top osmičky, tam jsem ale narazila na týpka, co nakonec vyhrál kompletně. Řekněme, že kombinace zemně, ledu, ohně a temných pokemonů jako soupeři neudělala mému týmu zrovna dobře." podělila se i ona. "Já začínala s Cyndaquilem. Ohnivým starterem. Počkej...mám tu někde obrázek." dodala pak s úsměvem. Jo...její Typhlo jí chyběl. Stejně jako zbytek jejích pokemonů. Snad se mají u profesora Elma dobře a nezkouší na nich nějaké svoje teorie. Při tom zahrabala ve své..no technicky vzato ledvince a vytáhla fotku sebe s Cyndauilem...a našla tam také fotku sebe se svým týmem. Obě je pak podala Jimmymu, protože byl nejblíž.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 22:19

Do místnosti vešel pan White a přinesl tác se čtyřmi pohárky a velkou termoskou plnou čokolády. K tomu také misku nějakých sladkých sušenek.
"Pokud budete potřebovat něco dalšího, tak stačí říct." řekl a zase odešel.

Alexei Rees

"Vím něco málo o pokémonech z Johta, ale Cyndaquil je z nich nejroztomilejší." řekl, poděkoval za přinesenou čokoládu a vzal si sušenku.
"Uá takhy zhačal s ohnivým stharerem... charmanderem... " řekl a pak polkl sušenku.
"Ale bylo to s ním těžký... nechtěl jsem riskovat jeho poslední evoluci, protože jsem se bál, že bych ho nezvládl... " řekl. Jeho Charr se bil statečně v lize, bohužel ale nestačil na soupeře... snad se o něj profesor staral dobře.
"Ale myslím, že si teď vyberu vodního startera... mám rád změnu. Teda nevím jestli bych to tu měl říkat... přece jenom budem soupeři... a tak..." řekl, ale pak pokrčim rameny.
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 22:33

Jimmy Storm

Vypadalo to, že měli vcelku odlišný výběr pokemonů. Tedy, dva, co začínali s ohnivým, jeden travní a jeho vodní. Docela ho zajímalo, co jim bude dáno na výběr nyní. Rozhodně chtěl zkusit něco nového. Ale jaký typ, to ještě nevěděl. Možná by mohl risknout ten oheň?
Pak si vzal fotku od Riky, chvilku si jí prohlížel a pak jí poslal k sušenkovi, teda Alexeiovi. Sám zalovil ve vnitřní kapse své bundy a vylovil jinou fotku, kterou prozměnu poslal k Rice. "To byl můj tým, startovní Squirtle a ostatní," řekl po chvilce. Na fotce byl velký Lapras, na něm on a Squirtle a kolem nich Alakazam, Marowak, Rapidash a Raichu. Čim dál víc mu docházelo, jak mu stará parta chyběla. Už aby měl nějaké nové pokemoní kamarády.
"No, myslím, že soupeři budeme až za delší dobu. Pokud to bude probíhat jako ostatní ligy. Osm odznaků a tak... takže proč hned myslet na souboje?" pronesl směrem k Alexeiovi. On sám tedy moc lidi nemusel, ale tihle zatím vypadali fajn. A pak si už konečně dal tu slíbenou čokoládu.
Návrat nahoru Goto down
http://arpg.cz
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 22:41

Vance Rayn

No, Vance se bez keců pustil do těch sušenek a nalil si čokoládu, takže jen poslouchal a u toho ochutnával. Chutnalo to asi docela dobře, a nebo byl Vance hladový, ale snědl jich pár, než se vrátil do konverzace. Taky mu nepřišlo divné, že Alexeiovi po tom, co vypadl v lize na tři ohnivé pokémony, něco v hlavě zezadu říkalo, že je čas zkusit vodního. To asi bylo docela přirozené..
"A já říkám, proč na to nemyslet. Ale zase bych to nebral tak vážně.. Nemyslím, že je na přátelské rivalitě něco špatného. A už teď se těším, až se někdy utkáme." pronesl s klidným úsměvem a narval do sebe další sušenku. Doopravdy se těšil, byl zvědavý.
Návrat nahoru Goto down
PP
Trenér
Trenér
PP


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 28

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 22:54

Rika Hearst

Rika si od Jimmyho vzala zase jeho fotku. Víc jak půlku z nich znala. "Co jsou zač tihle dva?" zeptala se ho a postupně ukázala na Marowaka a Laprase. Jakmile jí odpověděl, poslala fotku Vancovi a sama si taky nalila horkou čokoládu a vzala si sušenku. Byly dobrý. Rika měla ráda sladké věci. "Vance má pravdu. Pokud se nezačneme hned nesnášet, jen kvůli rivalitě, tak v tom nevidím nic špatného." poznamenala a zakousla se do další sušenky.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 23:00

Alexei Rees

"Trocha zdravého soupeření ještě nikoho nezabila... teda... pokud nejste Arcanine..." pokusil se o hloupý vtip. Měl z důveryhodného zdroje, že se mu vlastně nic nestalo. Ostatně v jednom z prvních kol ligy trefil nepřátelského Jigglypuffa hyperbeamem a taky to přežil... ačkoliv ho to vystřelilo téměř ven ze stadionu...
"Fajn se dohodnem, že budeme brát všechno sportovně. Však nemusí jít o život. Mě ostatně nejde o to vyhrát ligu, ale spíš zjistit něco nového o pokémonech... a také o tom ostrově kam jedem."
řekl a nalil si horkou čokoládu. Samozřejmě, že prakticky okamžitě mu ukápla na sněhobílý župan a udělala tam nehezký flek, což mu bylo úplně jedno.
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 23:07

Jimmy Storm

Jimmy se naklonil k Rice, aby si zjistil, které pokemony chce vědět. Trochu se pousmál. "To je Lapras a Marowak," sdělil jí jména pokemonů, na které se tak zvědavě dívala. Laprase měl opravdu rád. Nebral ho jako ideální dopravní prostředek na vodu, ale i jako dobrého kamaráda. Navíc si rozuměl hned od začátku se Squirtlem, takže to bylo super.
"Zní to, jakože máme plán," odsouhlasil zamýšlené sportovní chování, které tu začínali řešit. Proti souboji neměl nic, dokud to někdo nebral na ostří nože a vyloženě nechtěl jen ublížit tomu druhému trenérovi. "No, takže... co víme o tom ostrově?" nadhodil další otázku. Třeba někdo něco pogooglil.
Návrat nahoru Goto down
http://arpg.cz
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 23:13

Vance Rayn

Kdyby tam byl Eshen, naprosto jistě by řekl "RIP Arcanine", ale protože tam sedí Vance, tak nic takového neřekl. S přátelskou rivalitou souhlasil a valstně to první sám nadhodil, takže ani tady neměl, co dodat. K Vanceovi se dostala fotka, kterou si prohlédl. Bylo tam několik pokemonů, které neznal. Nepotřeboval ale nutně vědět jejich jména - spíš ho zajímalo, jak vypadají, a tak si to celé pořádně prohlédl. Sám žádnou fotku, kterou by mohl ukázat, neměl... takže jeho fešný Magcargo dneska žádnou slávu nezíská. Škoda. Podcenil ho nejeden trenér, a nejeden trenér se taky spálil. Pun included.
Každopádně, fotku poslal dál, tedy na Alexeie, a dále upil čokolády. Fakt přišla k dobru tady. Na otázku Jimmyho jen pokrčil rameny - neměl totiž nejmenší ponětí. Věděl jen, že byl pozván, a že tam budou noví pokemoni!
Návrat nahoru Goto down
PP
Trenér
Trenér
PP


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 28

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 23:23

Rika Hearst

"Lapras a Marowak..." zopakovala si tiše, aby si to zapamatovala. Lapras se jí hodně líbil a bylo na ní vidět, že jí tihle dva pro ní nový pokemoni zaujali. Tvářila se poměrně nadšeně. Poté dál jedla sušenky a popíjela čokoládu, když přišla řeč na to, co vědí o ostrově. Vance prý nic nevěděl. "Nic. Jen, že tam budou nový pokemoni, že je tam liga a že jen pár vybraných trenérů dostalo pozvánku." odpověděla Jimmymu. Zajímalo jí, jestli něco ví Alexei.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 23:31

Alexei Rees

Alexei se podíval na fotku a hned jí zase vrátil. Většinu těch pokémonů znal, tedy aspoň z toho, co si přečetl. "Hezký tým." řekl. Jeho tým mu chyběl, byl zvyklý mít je u sebe... ale tak teď měl šanci najít nové kamarády. A až se vrátí domů, bude mít 2 badass týmy.
"No já jsem četl, že je to ostrov vulkanického původu, chudý na suroviny ale s velkou biodiverzitou." řekl, ale hned si připadal, jako kdyby se snažil mluvit moc chytře.
"Jako že je tam fůra různých zvířat a rostlin... a asi i Pokémonů... " řekl. Něco málo o ostrově četl, ale těch informací nesehnal zdaleka dost. "A taky je tam obecně trochu chladněji než v Kantu... ale nic drastického... " řekl. Radši si ale přibalil mikinu.
"Plánuje si ještě někdo odpočinout? Hádám, že až tam doplujem, tak bude nějakej brífing nebo tak něco... a nerad bych tam usnul... takže až tu skončíme, tak si asi půjdu ještě lehnout..." řekl narovinu.
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 23:45

Jimmy Storm

No, vypadalo to, že toho vlastně moc nevěděli. To, že jich tam nebude milion tak nějak očekával, když se jednalo o ostrov. Alexei řekl něco málo, co si přečetl nejspíš na bulbapedii, ale taky nic moc určitého. Trochu chladnější podnebí zvládne, to nebylo nic strašného a kdyžtak si sežene nějakého ohnivého pokemona.
"A jo, myslím, že si pak ještě taky dáchnu, ať jsem na rozjezd pěkně čerstvej," odsouhlasil nápad s dobráním energie na pokojích.
Návrat nahoru Goto down
http://arpg.cz
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 16 2016, 23:53

Vance Rayn

No, chladu se rozhodně nebál, vzhledem k tomu, že celý život žil ve městě, které je vlastně hned pod horou, taky tam nebylo vždycky sunshine sluníčko, takže.. to ho neděsilo ani trochu. Cítil se snad ještě napumpovanější, než předtím. Zase mluvili o těch nových pokemonech, a Vance se nemohl dočkat, až se do toho fakt pustí. Jimmy s Alexeiem vypadali, že se budou chtít stáhnout a vrátit se ke spaní, které bylo určitě narušeno právě jejich příjezdem do Johta. Vance se jim nedivil..
"No, jestli se mi podaří usnout, špatnej nápad to rozhodně není." pronesl s lehkým úsměvem, a posadil se ještě pohodlněji do křesla, mezitím, co se chopil další sušenky. Spal něco předtím, než odjel do Olivínu, takže si unavený nepřipadal, ale další den by mohl být zbytečně těžký, pokud neusne..
Návrat nahoru Goto down
PP
Trenér
Trenér
PP


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 28

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 17 2016, 00:01

Rika Hearst

Když se Alexei zmínil, že je tam chladno...no...Rika se podívala na své holé nohy...asi se bude muset lépe obléct. Také se jí nezdálo jako špatný nápad, jít dospat, co nestihli. "Souhlas. Nějak to tu na mě zase dopadá." pronesla a dokonce si zívla. Ještě se ale neodebírala do své kajuty. Pořád tu totiž ještě bylo dost sušenek a horké čokolády. No a Rika dneska ještě nesnídala.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 17 2016, 00:20

Alexei Rees

"No, ale času dost." řekl, vzal si další sušenku, protože jich rapidně ubývalo a napil se opět čokolády. Rozhodně se cítil o dost lépe, zima z něj už definitivně zmizela. Navíc tohle byla nějaká velice kvalitní čokoláda.
"Jsem zvědavej co nás čeká až tam připlujeme... čekal jsem, že se dozvím něco víc při cestě... ale zatím nic. Dělají s tím tajnosti co?" řekl a otřel si pusu od čokolády do rukávu županu. Zřejmě ho trápil nedostatek informací...
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 17 2016, 11:48

Jimmy Storm

Raději si taky vzal nějakou tu sušenku, protože se tu sešla skupina žroutů s.r.o. a již pomalu dopíjel svůj díl čokolády. Pochyboval, že na cestách potká nějakého Miltanka ze kterého poteče čokoláda. Tak proč si toho neužít. "Je pravda, že informací máme opravdu málo. Obvykle jsem zjišťoval, co se jen dalo, ale o tomhle ostrově nevím nic," povzdechl si. Dobré informace mu už několikrát na jeho cestě pomohly. Třeba když si dopředu zjistil, jaké pokemony má některý trenér stadionu, to pak bylo easy win.
Návrat nahoru Goto down
http://arpg.cz
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 17 2016, 12:08

Vance Rayn

No, Vance se necítil nijak přespříliš unavený, takže taky mohl v klidu zůstat s ostatními. Pravdou ale bylo, že ač ho doopravdy zajímalo, co na ostrovech bude a všechno, a dokázal si představit, jak výhodné mohlo být zjišťovat si celkově věci o trenérech na internetu a tak... on přístup k takovým věcem neměl. Internet byl drahý, a v knížkách starých generace určitě nebyli informace k momentálním trenérům stadionů. Takže nikdy tuhle výhodu neměl... prostě se přizpůsobil, když došel na místo. A plánoval to i tady.
"Jo, tajnůstkaření se jim daří... ale alespoň to přivádí zvědavou atmosféru." pronesl jen tak lehce, spíš přemýšlející, než poslouchající. Koneckonců..zvědavý teď už byl určitě.
Návrat nahoru Goto down
PP
Trenér
Trenér
PP


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 10. 08. 16
Age : 28

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 17 2016, 12:54

Rika Hearst

Popíjela čokoládu a jedla sušenky. Při tom poslouchala ostatní. Moc toho opravdu nevěděli. Ohledně vyhledávání si trenérů stadionů na internetu...No..Rika to nedělala. Nepřišlo jí to fér. Za to však sem tam něco zaslechla...hlavně od maminky. Nemluvě o tom, že na ni se mohla pořádně připravit, když moc dobře věděla, co má za pokemony. Na ten souboj nebyla moc pyšná no. Pořád jí to přišlo jako podvod. Také je to jeden z důvodů, proč se moc nechlubila tím, kdo je její matka. "Třeba nám nic neřekli, protože nechtějí, abychom si to ještě rozmysleli. Pořád by se ještě dalo doplavat zpět do přístavu..." řekla jakoby nic a upila své čokolády. Myslela to samozřejmě jako žert.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 17 2016, 13:03

Alexei Rees

"No, už jsme se upsali na to, že tam pojedem, bylo by asi hloupý se vracet. Navíc k těm tajnostem maj asi nějaké důvody... třeba nás chtěj překvapit? Nebo chtěj vědět, jak si poradíme s neznámým... přece jenom jsme se probili mezi tisíci trenéry mezi elitu... to už je fuk zda jsme 1. nebo 16. ne?" nadhodil. Nebylo to asi úplně jedno... ti první získali slávu a bohatství a tak... on jako "TOP 16" získal popularitu na Youtube. Video kde Snorlax usnul na Arceninovi mělo už přes 3 miliony shlédnutí.
"A máte nějaké plány na to, až vyrazíte na Pokémonovou cestu, znova?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Raiden
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Raiden


Poèet pøíspìvkù : 135
Join date : 14. 11. 12

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 17 2016, 14:30

Jimmy Storm

"Nějak si s tím poradíme. Aspoň to bude cesta pěkně od začátku. Od trénování pokemonů přes sběr informací až do finále ligy," usmál se pobaveně. Fakt se na to těšil. Bude zajímavé začít zase od začátku. Rozhodně hodlal prolézt celý ten ostrov, prozkoumat každé zajímavé místo a tak podobně. Opravdu hodně se na to těšil.
"Prozkoumat každou oblast, chytit velké množství pokemonů a cvičit je mezi sebou," odpověděl Alexeie. Tohle nebylo nějaké zázračné tajemství, takže to mohl říct. Beztak to tak preferovala většina lidí. Tak proč z toho dělat nějaké velké tajnosti.
Návrat nahoru Goto down
http://arpg.cz
Eshen
Trenér
Trenér
Eshen


Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 10. 08. 16

Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 17 2016, 14:42

Vance Rayn

"Pouta tady nevidím... zklamání.." odpověděl Rice na její vtip, a zasmál se. Jo, pravda byla, že se sice upsali sami, ale.. nevěděli nic. maminka říkala, že by člověk neměl jet v dodávce s cizím pánem, a tohle bylo trochu podobné.. ale co už. Do nejhoršího byl nejstarší, třeba o něm zájem nebude.
Každopádně, úsměv na tváři mu zůstal i po další otázce. "Jo, vidím to tak, jako moji cestu předtím.. dám se na ní, prozkoumám co půjde, a a uvidím, kam mě cesta zavede." odpověděl upřímně svůj "plán", který byl vším, jen ne plánem... ale tak nějak to vlastně bylo. Co se dalo dělat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek   Začátek - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Project Rebirth :: Herní zázemí :: Herní svět-
Přejdi na: