Project Rebirth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG volně založené podle Anime Pokémon
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pokéobchod

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Pokéobchod Empty
PříspěvekPředmět: Pokéobchod   Pokéobchod I_icon_minitimeSun Jun 08 2014, 10:44

Obchod zeleného města je poměrně malá budova, kterou obsluhuje pouze jedna starší dáma. Na prodej však má mnoho věcí užitečných jak pro pokémony tak pro jejich trenéry. Její ceny jsou poměrně rozumné...
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hanako Chōseki
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hanako Chōseki


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 23. 11. 12
Age : 27
Location : Ústecký kraj

Pokéobchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokéobchod   Pokéobchod I_icon_minitimeSun Jun 08 2014, 11:52

Hanako Chōseki

Dohopsala jsem až do menšího obchodu, který mi zprvu přidělal problémy, protože mi docela dlouho trvalo, než jsem ho vůbec dokázala najít. S přívětivým úsměvem na tváři jsem zaklepala, vešla dovnitř a očima rychle projela veškerý sortiment na pultu a poličkách na zdech. "Dobrý den, mohu se prosím zeptat, co všechno nabízíte a za jaké ceny?" optala jsem se starší paní, která tu musela prodávat různé předměty již pěkných pár desítek let, za což jsem ji obdivovala. "Budu určitě potřebovat nějaké pokébally, pamlsky pro pokémony a léčiva. Pokud máte něco, co byste mi sama doporučila, ráda uvítám každý návrh," dodala jsem ještě a dále si prohlížela útulný obchůdek...
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Pokéobchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokéobchod   Pokéobchod I_icon_minitimeSun Jun 08 2014, 12:25

Prodavačka se na tebe mile usmála. "Dobrý den i vás, můžete se podívat tady na naší nabídku " řekla a ukázala na tabulku. "Na skladě máme všechno, prosím vyberte si... nicméně myslím, že to důležité jste obsáhla, každý trenér potřebuje nějaké pokébally a léčivo a možná něco na zub pro ty nezbedné pokémony" řekla.
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hanako Chōseki
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hanako Chōseki


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 23. 11. 12
Age : 27
Location : Ústecký kraj

Pokéobchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokéobchod   Pokéobchod I_icon_minitimeSun Jun 08 2014, 12:39

Hanako Chōseki

Na poznámku starší dámy jsem pouze přikývla souhlasně hlavou a četla nabídku obchodu, prodavačka měla dnes určitě velice šťastný den, protože jsem chtěla mít vždy vše po ruce, a proto jsem se rozhodla na velký nákup právě zde. "Tak já si vezmu 2x léčivý sprej, 2x mast na popáleniny, 2x protijed, 5x pokéball, 2x obyčejné jídlo pro pokémony, 2x pamlsky a 2x průměrné jídlo pro lidi." V duchu jsem si přepočítávala všechny ceny a nakonec mi vyšlo, že mi peněženka hodně zhubne po tomto nákupu, ale tak co, alespoň jsem si nakoupila do budoucnosti. "Pokud dobře počítám, čítá to 4200 korun. Tady máte." Pousmála jsem se a podala prodavačce přesně tolik korun, kolik jsem měla odevzdat...
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Pokéobchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokéobchod   Pokéobchod I_icon_minitimeSun Jun 08 2014, 13:05

Stařenka si od tebe vzala peníze a dala ti všechny věci o které sis řekla, úhledně zabalené do malé tašky. "Přeju vám hodně štěstí na vaší pokémonové cestě. Jsem si jistá, že se vám bude dařit." řekla a usmála se. Sice jí chyběly 2 zuby... ale i tak se snažila být spíš milá než děsivá...
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hanako Chōseki
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hanako Chōseki


Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 23. 11. 12
Age : 27
Location : Ústecký kraj

Pokéobchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokéobchod   Pokéobchod I_icon_minitimeSun Jun 08 2014, 13:29

Hanako Chōseki

Nacpala jsem všechny věci do své malé tašky a zanadávala si v duchu pro sebe, proč jsem si sakra nevzala s sebou na cesty nějaký velký batoh, protože jsem v tašce již pomalu začala ztrácet místo. Zdvořile jsem poděkovala za všechny věci a též popřála prodavačce hodně úspěchů v prodeji. Posléze jsem odešla a pomalým krokem se jen tak potulovala uličkou až ke stadionu, kde jsem chtěla vyzkoušet své štěstí a první pořádný souboj...

>> Stadion Zeleného města
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokéobchod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokéobchod   Pokéobchod I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokéobchod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokéobchod

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Project Rebirth :: Zelené město-
Přejdi na: