Project Rebirth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG volně založené podle Anime Pokémon
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Parky

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Parky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Parky   Parky - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jun 06 2014, 23:57

Heracross se blížil velice rychle. Scyther vyčkával a když jsi dala povel tak zaútočil. Díky své rychlosti se vyhnul úderu a zaútočil. Zasáhl heracrosse, který už po zásahu spadl na zem. Scyther těžce oddychoval, ale zůstal stát. Zdálo se, že bylo po souboji. Trenér hercarosse vypadal na chvíli trochu zklamaně. "Vrať se, vedl sis skvěle" řekl a vrátil svého pokémona do pokéballu. "Skvělej souboj. Doufal jsem že to Heracross zvládne, ale byli jste lepší. Doufám, že se ještě někdy potkáme" řekl a usmál se na tebe
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hebi


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 25. 11. 12

Parky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Parky   Parky - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jun 07 2014, 07:58

Napjatě jsem sledovala bojující pokémony a když se můj Scy vyhnul, na tváři se mi objevil menší úsměv. Když se ještě ke všemu trefil, úsměv se mi o něco rozšířil. "Výborně Scy! Byl jsi ták supr," vykřikla jsem radostně objímajíc svého milovaného pokémona, který i nadále těžce oddechoval. "Teď jsi odpočiň," broukla jsem k němu stála veselá a vrátila jsem Scyho do svého pokéballu. "Byl to úžasný souboj. Heracross je vážně silný," prohodila jsem následně uznale k protivníkovi a věnovala mu menší úsměv. "Jestli chceš.. Můžeme jít kousek společně," dodám ještě rychle. Můj společník se předtím někam vytratil. Sice říkal, že si mě někde potom najde.. Ale tak to si mě může najít i někde na cestě, ne?
Návrat nahoru Goto down
Kyoya
Pořadatel
Pořadatel
Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 539
Join date : 14. 11. 12
Age : 35

Parky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Parky   Parky - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jun 07 2014, 09:59

Trenér se zasmál. "Děkuju za nabídku, ale myslím, že já a heracross ještě potřebujem trochu tréninku než se vydáme dál. Chtěl jsem vědět, jak si povede proti silnému protivníkovi a vedl si dobře, ale vždycky je co zlepšovat. Zjistil jsem, že i když je hodně odolnej, tak jeho rychlost není co by mohla bejt, ale třeba se potkáme ve finále ligy, nebo tak někde" řekl a zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
https://projectrebirth.forumczech.com
Hebi
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Hebi


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 25. 11. 12

Parky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Parky   Parky - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jun 07 2014, 10:56

Rachel "Hebi" Allene

Kývla jsem vesele hlavou a na trenéra jsem se vesele zazubila. "Jo, určitě se ještě někde potkáme," zahlaholila jsem trochu vesele a otočila se na patě odcházejíc někam pryč. Vlastně jsem ještě pořádně nevěděla kam mám namířeno, ale věděla jsme, že se chci dostat do dalšího města. Nakonec jsem si rychle zašla do pokémonového střediska kde jsem si nechala vyléčit své pokémony(hlavně Scythera, který byl po souboji docela chcíplí) a následně jsem zamířila na 3.cestu.

>> 3.cesta
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Parky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Parky   Parky - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Parky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Project Rebirth :: Zelené město-
Přejdi na: