Project Rebirth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG volně založené podle Anime Pokémon
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pokémonové středisko

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nax
Trenér
Trenér
Nax


Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 30. 11. 12

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 08 2013, 23:46

Nax se jednoduše pousmál nad připomenutí možnosti se připojit do dané soutěže v lovu broučků... Ne, v žádném případě tam nejde, vážně ne... I kdyby mu ta příjemná sestra Joy to řekla tisíckrát, tak prostě ne. Otočil se na ty dva a dodal: "Já jsem pro možnost, aby jsme pokračovali dále. S tím méďou jsem ještě nikdy nezápasil a s Torchicem to sám nedám. I když je statečný tak za 3." Pohladí ho na hlavě a pousměje se k čemuž všemu dodá: "Takže, jestli chcete jít zkusit štěstí, bránit vám samozřejmě nebudu... ale jestli chcete jít dál, tak bych rád pokračoval třeba s vámi. Jistě to bude pro prospěch nejen nás, ale i našich pokémonů." Nakonec vstal ze svého sedu a čekal, jak se ti dva rozhodnou.
Návrat nahoru Goto down
Bulic
Trenér
Trenér
Bulic


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 22. 11. 12

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 12 2013, 21:20

Haruzen Shizaki

Sestra Joy nám řekla to nejdůležitější, teď jsme věděli že je tu stadion, ale nikdo z nás nebyl připravený na souboj. Na chytání brouků sem se nakonec vykašlal. Nemám nic proti tomu jít dál, ale mám pro vás návrh. Cestou sem jsme potkali několik pokemonu, které jsme chytit danou chvíli nemohli, co takhle zkusit jít zpět do toho lesa porozhlídnout se a zatrénovat si ?.. Podíval jsem se na Aurel a pak na Naxe. Byl bych radši kdybych se nemusel vracet a odcházel z toho to města dál již s první výhrou na stadionu, ale samozřejmě je to na vás.. Co vy na to ? Podal jsem svůj návrh a čekal na vyjádření od obou dvou.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Sode


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 21. 11. 12
Age : 27

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 12 2013, 21:33

Aurel

Poslechla si Naxe a pak se k tomu přidal i Haru. Informace, které se k ní zkrze ty dva dostávaly, začínala plést do sebe a nějak si přestávala uvědomovat, co kdo vlastně chce. Ale rozumněla tomu, že Haru chce jít zpět do toho lesa, kde nás málem o naše pokemony okradli. I když, tři by na ty zloděje snad stačili. Jenomže, ona nevěděla. Byla zmatená a rozhodně to nebyl nikdo, kdo by o nečem takovém sám rozhodl. Zamrklala a těkala pohledem z jednoho trenéra na druhého, jako by čekala, až si to ti dva vyjasní, kam se pujde. V tomhle se přeci jen nevyznala a věřila, že oni dva vědí, jak to na té pokecestě chodí.
Návrat nahoru Goto down
Nax
Trenér
Trenér
Nax


Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 30. 11. 12

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 12 2013, 21:54

Nax pokrčil rameny a dodal: "Mne je to jedno, klidně se můžeme vrátit, ale zase musíme brát zřetel na to, že by jsme si měli pospíšit... nechci prohrát na stadionu tady, ale zase nechci, abychom zaostávali, takže jsem pro to, co navrhl Haruzen... vrátit se zpátky a když tak trénovat." Pravda byla úplně někde jinde, spěchal jen protože si chtěl splnit svůj sen a to byl ten, že by měl Dragonaira. Ano... a tohoto pokémona vážně asi v lesích bohužel nenajde.
Návrat nahoru Goto down
Bulic
Trenér
Trenér
Bulic


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 22. 11. 12

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 12 2013, 22:01

Haruzen Shizaki

Poslouchal jsem co říkal Nax. Souhlasím s tebou... Teď už jen.. Podíval jsem se na Aurel. Chvíli jsem koukal a nic neříkal a potom. Aurel ?? Tak co ty říkáš ? Co uděláme ? Je to na tobě. Byl jsem zvědaví co nám k tomu řekne Aurel. Doufám že se vrátíme.. Chytíme si tam alespoň jednoho pokémona a hlavně snad zlepšíme všichni spolupráci s pokémony. Chtěl bych zkusit i vzájemný tréning no spíš menší zápas s Aurel i s Naxem. Když jsem domluvil nedočkavě jsem čekal na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Sode


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 21. 11. 12
Age : 27

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 13 2013, 12:20

Aurel

,,Na mě?" zopakovala po Haruzenovi a přejela ty dva pohledem. Vždyť oni už si o tom rozhodli, to nedává smysl, pomyslela si. Nebyla však žádná práce si odpověď vymyselt, přeci jen jejich názory znala a byly dost jasné. ,,Tak půjdem," řekla a po odmlčení dodala: ,,Tedy, půjdem... já... já nevím." Nebyla takový hlupák, aby si tu přede všemi otevřeně přiznala, že se jí vracet nechce jen kvůli tomu, co už je tam potkalo. ,,No... já... já bych šla dál. Po cestě je jistě ještě spousta stadionů. A... a sem se můžeme vrátit... někdy," vysvětlila, takže tím vlastně absolutně nic nerozhodla.
Návrat nahoru Goto down
Madelynn
Trenér
Trenér



Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 11. 12. 12

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 14 2013, 15:18

<Když dívka uviděla město, přidala ještě více do kroku, aby se do něho co nejdříve dostala. Přeci jen, byla po takovém dni už docela unavená takže si chtěla co nejdříve odpočinout a i Mizu a Tashu, jak se rozhodla Madelynn Nidoranku pojmenovat, si museli odpočinout. Potřebovali to ještě více než ona.
Konečně tedy dorazila do města, z dálky se nezdálo tak veliké, ale teď jím bloudila. Potřebovala co nejdříve na jít pokécentrum. A, konečně se jí to podařilo. Fialovláska se zazubila a otevřela dveře, které do něho vedli.
V pokémonovém středisku se nacházelo několik trenérů. Dívka všem věnovala menší úsměv a poté se rozešla k pultu kde stála Joye. Nejprve opřela o pultík kytaru a teprve poté začala šmátrat po pokéballech. "Zdravím, mohla by jste se mi prosím vás podívat na pokémony?" Zeptala se rychle dívka a opět se pousmála. Poté sestře podala oba dva pokébally. Rychle se rozhlédla, aby zjistila kdo tam všechno byl a nakonec se obrátila opět k sestře.
Když oba dva pokébally dostala zpět, sebrala svou kytaru a s menším úsměvem si šla sednout. Rozhodla se s Nidorankou seznámit, přeci jen, chtěla jí použít v dalších zápasech, věděla co dokáže, ale Tashu s ní jako s trenérkou nemusela být spokojená. "Tak pojď ven," prohodila dívka v ruce s pokéballem, který patřil Tashu. "Nido?" Zeptalo se modré stvoření a uraženě se dívalo na svou trenérku. "Já jsem Madelynn. Budu ti říkat, Tashu,jo?" Promluvila znovu dívka a mile se usmála. Nidoran jí jen spražila pohledem a rozhlédla se kolem. Pamatovala si lesy, teď byla někde ve městě kde to neznala. A kde asi byla její kamarádka? Hledala jí vůbec? Toto se Tashu honila v hlavě. "Nido," prohlásila nakonec Tashu a posadila se. Madelynn z batohu vyhrabala ještě trochu jídla. "Chceš?" Zeptala se dívka s úsměvem a podala Tashu ono pokémoni jídlo. Ta si ho od trenérky vzala jen s tichým "Nido," a dále si jí moc nevšímala.
Návrat nahoru Goto down
Nax
Trenér
Trenér
Nax


Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 30. 11. 12

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 14 2013, 16:34

Nax si krátce odfrkl a řekl: "Mne je to jedno, ale čím dále budeme od tohoto stadionu, tím méně trenérů a myslím si, že tam bude také šance najít nějaké pokémony snadněji... ne-li možná vzácnější a dokonce silnější... ale jak chcete. Jak jsem řekl, mne je to jedno." Pokrčil rameny a povzdychl si. Toto zdržování ho vážně nudilo, protože již nyní mohli třeba. Ke všemu nakonec hořce dodal: "Takže... bych radši nyní vyrazil... nezdržoval se a radši někam šel, kamkoliv. Takto ztrácíme jen drahocenný čas a i v tom lese je pravděpodobnější, že svými hlasy přilákáme nějaké pokémony."
Návrat nahoru Goto down
Bulic
Trenér
Trenér
Bulic


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 22. 11. 12

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jan 14 2013, 17:04

Haruzen Shizaki

Po dlouhé debatě, která poukazovala na to že oba dva chtějí jít dále, pokrčil jsem rameny a dodal. Když jinak nedáte tak jdem. Ani nějak dlouho jsem nečekal na to jestli se rozpohybují, prostě jsem vyrazil a spoléhal na to že jdou za mnou. To bude otrava se sem vracet, ale v tuto chvíli nemá smysl zkoušet porazit místního trenéra.


>>>>> Město
Návrat nahoru Goto down
Madelynn
Trenér
Trenér



Poèet pøíspìvkù : 92
Join date : 11. 12. 12

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jan 16 2013, 19:11

Tashu snědla poslední zbytky pokémoního jídla což znamenalo, že musí Madelynn někde nějaké sehnat. Dívka přemýšlela co bude teď dělat. Nidoran vypadala, že se s ní zatím nehodlá moc bavit a Mudkipa zatím vyvolávat nechtěla. Jen doufala, aby do budoucna spolu Tashu a Mizu vycházeli.
Někdo otevřel dveře. Hned na to Tashu zpozorněla. Tak, aby si jí Fialovlasá nevšimla se pomalu rozešla směr východ. Zastavila se před dveřmi a počkala až je zas někdo otevře. Nečekala dlouho, někdo odcházel ven. "Nido," vypískla radostně a rozešla se ven do města. V tu chvíli se vzpamatovala i Madelynn a když si všimla mizející Tashu, co nejrychleji posbírala všechny věci a rozeběhla se ven. "Tashu stůj," vykřikla rychle Fialovlasá. Jenže Nidoran se rozhodně nehodlala zastavit, chtěla zkusit někoho ve městě na jít.
>>Město
Návrat nahoru Goto down
Nax
Trenér
Trenér
Nax


Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 30. 11. 12

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 18 2013, 23:13

Naxther se jen sebevědomě pousmál a vstal. Koukl se na dotyčné pokestředisko a na všechny ty, co tam byli. Zvedl ruku a pohladil Torchica na hlavě, který se jako vděk o ruku otíral nazpět. Krátkou chvilku ještě po Haruzenovi stál a pak pronesl: "Dobrá... tak tedy jdeme? Nebudeme se přeci jen zdržovat..." Koukl po Aurel, protože na ni to mířil a pomalejším krokem následoval dotyčného ven z této budovy. Ruku cestou opět natáhl podél těla a stále polousmívajíc šel ven.

--> Město
Návrat nahoru Goto down
Sode
Zkušený trenér
Zkušený trenér
Sode


Poèet pøíspìvkù : 112
Join date : 21. 11. 12
Age : 27

Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 20 2013, 13:45

Aurel

Na chvíli přestala vnímat, co se děje v jejich malé skupince, takže netušila, jak se vlastně rozhodlo. Svou pozornost přesunula na okolí a obdivovala některé pokemony, které trenéři vyvolávali z pokeballů. Všimla si i modré Nidoran. Nidoran a... Nidoran... Haru má Nidorana... přemýšlela a přemýšlela, než jí z onoho přemýšlení vytrhnul výraznější Naxtherův hlas. Otočila se po něm s jasnou nepřítomností ducha. ,,E....u... jo, jo jasně, jdeme," přitakala spěšně a vyšla za chlapci, při čemž se snažila znovu dostat myslí do současné situace.

>>> Město
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokémonové středisko - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokémonové středisko   Pokémonové středisko - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokémonové středisko
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pokémonové středisko
» Pokémonové středisko
» Pokémonové středisko
» Pokémonové středisko
» Pokémonové středisko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Project Rebirth :: Tmavozelené město-
Přejdi na: